23 Nisan 2013

Tatilsepeti.com Vize Görüşmemi Tur'un 1 Gün Öncesine Ayarladılar Vizeye Red Aldık!

Satın aldığımız turun vize işlemleriyle de bu firmanın ilgilenmesini istemek gibi bir hata yaptık. Defalarca aradık istenen belgeleri öğrenmeye çalıştık. 1 foto dediler tekrar istediler vs. vize görüşmemizi turun 1 gün öncesine ayarladılar! elbette yetişmedi ve gidemedik!

Üstelik gidemediğimiz tur yanısıra vizemiz red aldı çünkü otel rez. belgeleri konsolosluğa geçmiş tarih olarak verilmiş! Ücretimizi iade edeceklerini söylediler hala bekliyoruz. Giden paramız, red damgası yemiş pasaportumuz ve harcanıp rezil olmuş yıllık iznimizle kalakaldık. Muhasebe servisiniz artık bir dönüş yapsın en azından paramızı verin artık.

İrmak 639 Okunma

Cevaplar

  • Tatilsepeti.com Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın I.Eren Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Kaydınıza ilişkin olarak geriye dönük olarak gerekli incelemeler yapılmış ve ödemenizin bir kısmını sigorta şirketi aracılığı ile almış olduğunuz görülmüştür.Kalan tutar ile ilgili olarak da ilgili departmanlar ile görüşmeler devam etmektedir ve en kısa sürede tarafınıza bilgi iletimi sağlanıyor olacaktır. Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön