01 Temmuz 2014

Tatilsepeti.com Tatilimizi Mahvetti.

16-21.06.14 Corendon Miplaya Oteli seçtim.Oteli arayıp aile odasını sordum, fotoğraf istedim. Tatil Sepetine rezervasyonda aile odası istediğimi söyledim. Resepsiyonda yardımcı olunacağı söylendi. Otele 4'te giriş yaptık. Standart oda verdiler. Aile odası istediğimizi ve Tatil Sepeti ile görüşmemizi anlattık. Ama aile odasının %30 pahalı ve Tatil Sepeti satışı olmadığını öğrendim. Otel müşteri memnuniyeti için 3 günlüğüne aile odasına yerleştirdi. 9'da odaya geçtik. 2 gün boyunca Tatil Sepetini aradık. Bu sürede telefon beklemekten tatil yapmadık. 2.gün akşam aradılar ve biz size müsait olursa dedik dediler. Mahkemeye vereceğimizi söylediğimizde yasal haklarınız mevcut dediler. Sorunun arkasında durmadı.

Sevda 2.817 Okunma

Cevaplar

  • Sevda01 Temmuz 2014

    Aile odası satışınız olmadığı halde sattınız. Müsaitlik durumunda resepsiyonda yardımcı olurlar dediğinizi bana telefonda söylediniz. Fakat şimdi satışımız yok diyorsunuz. Ben tatilim boyunca odaya yerleşemedim odam değişecek diye. Yaşattığınız bu durumu kınıyorum. 5günlük tatilimin 2günü çağrı merkezinizdeki neredeyse tüm elemanlar ile görüştüm. Bu durum sadece satış yapmak için bilgisizce cevap veren personelinizin hatasıdır. Ortada yanlış anlama ve anlaşılma da yoktur.

  • Tatilsepeti.com Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Sayın S.Sönmez, Rezervasyonunuzla ilgili geriye dönük çağrı kayıtlarınız dinlenmiştir. Tesisin, sitemizde aile odası satışı bulunmamaktadır. Standart oda ödemesi ile kaydınız tamamlanmıştır. Tesis içinde geri dönüşünüz sonrası , tesis ile görüşerek misafir memnuniyeti adına müsaitlik dahilinde ilk 3 gece aile odası kalan 2 geceniz standart oda olarak tamamlanmıştır. İsteğimiz dışında gelişen yanlış anlaşılma için özür dileriz. farklı rezervasyon işlemlerinizde yardımcı olmaktan mutlu olacağız. Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön