Tatilsepeti.com Tatilimizi Mahvetti.

Sevda S. |

16-21.06.14 Corendon Miplaya Oteli seçtim.Oteli arayıp aile odasını sordum, fotoğraf istedim. Tatil Sepetine rezervasyonda aile odası istediğimi söyledim. Resepsiyonda yardımcı olunacağı söylendi. Otele 4'te giriş yaptık. Standart oda verdiler. Aile odası istediğimizi ve Tatil Sepeti ile görüşmemizi anlattık. Ama aile odasının %30 pahalı ve Tatil Sepeti satışı olmadığını öğrendim. Otel müşteri memnuniyeti için 3 günlüğüne aile odasına yerleştirdi. 9'da odaya geçtik. 2 gün boyunca Tatil Sepetini aradık. Bu sürede telefon beklemekten tatil yapmadık. 2.gün akşam aradılar ve biz size müsait olursa dedik dediler. Mahkemeye vereceğimizi söylediğimizde yasal haklarınız mevcut dediler. Sorunun arkasında durmadı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevda S.
  01 Temmuz
  16:25

  Aile odası satışınız olmadığı halde sattınız. Müsaitlik durumunda resepsiyonda yardımcı olurlar dediğinizi bana telefonda söylediniz. Fakat şimdi satışımız yok diyorsunuz. Ben tatilim boyunca odaya yerleşemedim odam değişecek diye. Yaşattığınız bu durumu kınıyorum. 5günlük tatilimin 2günü çağrı merkezinizdeki neredeyse tüm elemanlar ile görüştüm. Bu durum sadece satış yapmak için bilgisizce cevap veren personelinizin hatasıdır. Ortada yanlış anlama ve anlaşılma da yoktur.

 • 01 Temmuz
  15:34

  Sayın S.Sönmez,

  Rezervasyonunuzla ilgili geriye dönük çağrı kayıtlarınız dinlenmiştir. Tesisin, sitemizde aile odası satışı bulunmamaktadır. Standart oda ödemesi ile kaydınız tamamlanmıştır. Tesis içinde geri dönüşünüz sonrası , tesis ile görüşerek misafir memnuniyeti adına müsaitlik dahilinde ilk 3 gece aile odası kalan 2 geceniz standart oda olarak tamamlanmıştır.
  İsteğimiz dışında gelişen yanlış anlaşılma için özür dileriz.
  farklı rezervasyon işlemlerinizde yardımcı olmaktan mutlu olacağız.
  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri.