Tatilsepeti.com Rezervasyon İptali...

Selcuk K. |

27 Haziran 2016 tarihinde Tatilsepeti.com'dan Marmaris'te 5 yıldızlı, denize sıfır bir otelde deniz manzaralı bir oda için temmuz 18-21 tarihleri için rezervasyon yaptırdık. 9 temmuz tarihinde, Tatilsepeti.com'den bizi aradılar ve rezervasyonumuzu İptal ettiklerini söylediler. İptal nedenleri de gayet saçma- otele bir tür gelecekmiş. Bize bu otel yerine birkaç tane kötü otel tavsiye ettiler. Aynı kalitede yıldızda ve konumda olmayan oteller. Tabi ki biz bu saçma alternatifleri kabul etmedik. Bugün bizi aramalarını bekliyorduk yeni tekliflerle fakat herhangi bir şekilde bize dönüş yapmadılar.

Bu kadar saygısız bir hizmete rağmen nasıl hala insanlar bu gibi siteleri kullanıyor anlamıyorum. Eğer en kısa zamanda Tatilsepeti.com benimle iletişime geçip, bana mantıklı alternatifler sunmazsa, ilk isim BİMER'e ve tüketici haklarına şikayet etmek olacak. Bakalım bir sonuç alabilecek miyim?

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selcuk K.
  14 Temmuz
  11:18

  5 gün boyunca uzun uzun telefon gorusmelerinden sonra, bana sunulan hiçbir tesisi begenmedim ve çok güzel bir tesis istegimde israrci oldum. sağ olsun Tanem hanim çok yardımcı oldu ve bizi çok güzel bir alternatif sundu. Herkese tavsiyem, eğer rezervasyonunuz iptal edildiyse asla daha kalitesiz bir tesis için onay vermesinler ve çok daha kaliteli tesislerde ayni ucrete kalmak istediklerini belirtsinler. birkaç gün harcanirsa çok güzel sonuclara ulasiliyor. Tatil sepetine ve ozeillikle Tanem hanima teşekkürler.

 • 12 Temmuz
  11:07

  Sayın Selçuk K,

  Konu hakkında tarafınıza sözlü bilgi verilmiş, tesis değişiklik işlemleriniz başlatılmıştır. İsteğimiz dışında gelişen olumsuzluktan dolayı özür diler, farklı rezervasyonunuzda sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri