Tatilsepeti.com Rezervasyon Değişikliği İşkencesi.

Ercan Ö. |

Tatilsepeti.com'dan rezervasyonumu iki gün ileri almak için müşteri hizmetlerini aradım. İlk önce 27 TL dedi kabul ettim. İşlem yaparken pardon 33 TL imiş dedi ona da tamam dedim. İşlemler yapıldı kart bilgilerim alındı onay maili geldi. Olaydan iki üç saat sonra tekrar arandım pardon yanlış hesaplamışız 200 küsur TL fark varmış dediler. Kabul etmedim tekrar hesaplama yaptırdım bu sefer 300 küsur TL buldu. Yaptıklarının anlamsız olduğunu, ilk ödemede 3202 TL ödediğimi, aynı oda iki gün sonrası için 3235 TL göründüğünü söyledim. 5-10 dakika bekletip biriyle konuştu. Bu sefer 500 küsur TL fark olduğunu söyledi. Şikayet edeceğim dediğimde ise onaylamıyorsanız kapatıyorum dedi.

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  15:59

  Sayın E. Özdemir,

  Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.Konu hakkında tarafınıza sözlü bilgi verilmiş , iade işlemi yapılmıştır. İadeniz bankanız tarafından ödeme koşulunuza göre kredi kartınıza yansıtılacaktır.Yaşanılan olumsuzluktan dolayı özür diler,farklı rezervasyonunuzda sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri

 • Ercan Ö.
  09 Haziran
  08:35

  Tatilsepetinden rezervasyonumu iki gün ileri almak için müşteri hizmetlerini aradım. İlk önce 27 TL\'dedi kabul ettim. İşlem yaparken pardon 33 TL imiş dedi ona da tamam dedim. İşlemler yapıldı kart bilgilerim alındı onay maili geldi. Olaydan iki üç saat sonra tekrar arandım pardon yanlış hesaplamışız 200 küsur TL fark varmış dediler. Kabul etmedim tekrar hesaplama yaptırdım bu sefer 300 küsur TL buldu. Yaptıklarının saçmalık olduğunu, ben ilk ödemede 3202 TL ödediğimi, aynı oda iki gün sonrası için 3235 TL göründüğünü söyledim. 5-10 dakika bekletip biriyle konuştu. Bu sefer 500 küsur TL fark olduğunu söyledi. Şikayet edeceğim dediğimde ise onaylamıyorsanız kapatıyorum dedi.