Tatilsepeti.com Para İadesi 40 Günü Devirdi!

Cem M. |

20 Temmuz'da iptalini verdiğim 2482*** no.lu talebime
her 10 günde bir aradığımda bir 10 gün daha çıkan, en son pazartesi paranız bankanıza yatırılmıştır bilgisini geçen call center görevlisi, bugün de paramın daha acentada olduğu bilgisini paylaştı. Bu söze telefonda yorum dahi yapamadım çünkü en son 11.08.2016'da konuştuğum başka bir görevli ise paramın acenteden alındığını ve yine 10 gün içerisinde paramın yatacağını iletti. Artık iade paramın nerede olduğuna dair bir fikrim de yok, bu şikayetime şayet geri dönerlerse de alacağım cevabın yine 7-10 gün olacağı konusunda ise eminim, bu konuda beni gayet ikna ettiler.

Etiketler :

Müşteri Tur İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem M.
  08 Eylül
  14:49

  Merhaba,
  para iadesi bu siteye yazmamla birlikte çok kısa bir sürede gerçekleşti,
  bu nedenle öncelikle teşekkürler.
  Yalnız, keşke bu siteye yazmadan müşteri hizmetlerinin üzerinden günlerce çözülemeyen sorunun çözümü yapılabilseydi, daha farklı bir müşteri memnuniyeti yaratılabilirdi.

 • 08 Eylül
  09:47

  Sayın Cem M. ,

  Konuyla ilgili tarafınıza sözlü bilgi verilmiştir. İadeniz kredi kartınıza yapılmış olup bankanız ödeme koşuluna göre kartınıza yansıtacaktır. İsteğimiz dışında yaşanan gecikmeden dolayı özür diler, farklı rezervasyonlarınızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Tatilsepeti.com

  Müşteri Hizmetleri