Tatilsepeti.com Otel Diye Pansiyona Gönderdi!

Mehmet Fatih K. |

Kurban bayramından 1. 5 ay kadar önce Tatilsepeti.com'dan aldığımız Kuşadası Pigale Beach otel 4 gecelik tatilimiz, bayramdan 10 gün kadar önce bize haber verilerek otelin sezonu kapattığı bildirildi. Bize (muadil) otel olarak Hotel Prestige Residence'a gidebileceğimiz söylendi. Tatil günü daha otelin girişinde kocaman pankartta her şey dahil 50 tl yazıyordu.

Otelde odaya girdiğimizde ise faciaydı. Apart yada pansiyon tarzında, örtüler pis, sandalyeler yağ görünümlü lekeli ve koltuk örtüsü leş gibi. Bende ailemi bu ortama sokmadım ve hemen ayrıldık. Çağrı merkeziyle defalarca konuştum, hiçbir şekilde başka yer ve iptal hakkımız yok denildi. Şimdi yapmadığım tatil hakkımı geri istiyorum.

Etiketler :

Para İade Konaklama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  23:42

  Sayın M.F Koç,

  Sözleşme koşullarına göre iptal yada değişiklik hakkınız olmamakla birlikte memnuniyetinizi sağlamak amacıyla tur operatörümüz aracılığıyla tesisle görüşülerek talebiniz iletilmiş ancak olumsuz sonuçlanmıştır.
  Konu hakkında öncesinde tarafınıza sözlü bilgi verilmiştir.Farklı rezervasyonunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Fatih K.
  19 Kasım
  17:21

  Sayın Tatil Sepeti yetkilileri; cevabınız olarak isteğimiz dışında gelişen demişsiniz ama bu olay sizle benim aramda geçti ve isteğiniz dışında bir şey gelişmedi. Ben bayram günü o otelde kalmadım ve çağrı merkeziyle defalarca görüştüm. Bana hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Ben başka otele yönlendirin farkı neyse ödeyeyim dedim öyle bir hakkınızda yok denildi. Şimdi bu isteğiniz dışında gelişen bir olaymıdır???

 • Mehmet Fatih K.
  19 Kasım
  16:49

  Hiç bir şekilde yardımcı olunmadığı için, hiç bir şekilde memnun değilim.

 • 16 Kasım
  14:02

  Sayın M.F.Koç,

  Talebinizle ilgili tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.İsteğimiz dışında gelişen olumsuzluktan dolayı özür dileriz.

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Kasım
  13:43

  Sayın M.F.Koç,

  Daha evvelde iletmiş olduğunuz talebiniz tesisle paylaşılmış ve tarafınıza bilgi verilmiştir.Talebiniz tekrar tur operatörümüz aracılığyla tesise iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza geridönüş yapılacaktır.

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri