Tatilsepeti.com Mağduriyeti!

Ataman Engin Y. |

Kaldığımız Promo odada pencere yoktu ve hiçbir şekilde havalandıramıyorduk. Raporlu astım rahatsızlığım var, odada bulunduğumuz sürede hava yetersizliğinden nefes almakta güçlük çektim ve mecburen oda kapısını (koridor) açıp havalandırmak zorunda kaldık. Sağlık durumunu otel yetkilisine bildirmemize rağmen değişikliği gerçekleştirmediler. Penceresiz oda ile ilgili otel yetkilisinin söylediği biz Tatilsepeti.com'a Promo odaların penceresiz olduğunu bildiriyoruz, pazarlama stratejileri yüzünden site üzerinde bu bilgiyi paylaşmamışlardır. Tatilsepeti.com üzerinde odanın penceresiz olduğuna dair bir bilgi yok ve müşteri hizmetlerinin söylediği ise yapabilecekleri bir şey olmadığı. Odanın penceresiz olduğu bilgisini Tatilsepeti.com verseydi asla rezervasyon yapmazdık. Bu durumdan dolayı sıkıntılı bir 4 gece geçirdik. Kesinlikle Tatilsepeti.com üzerinden bir daha rezervasyon yaptırmayacağım.

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri Konaklama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ataman Engin Y.
  26 Temmuz
  13:47

  Firma müşteri memnuniyeti açısından rezervasyon üzerinden %5 indirim yapacağını söyledi. Ödememi kredi kartına 6 taksit olarak yapmıştım ve sözlü bilgi verildiğinden beri herhangi bir indirim olmadı. Müşteri hizmetleri aradığımda aşırı yoğunluk olduğunu ve şu anda konu ile ilgili yardımcı olamayacaklarını söylediler. 18 Temmuz tarihinden beri halen bir indirim uygulanmasını bekliyorum.

 • 18 Temmuz
  11:48

  Sayın Ataman E. Y,

  Konu hakkında tarafınıza sözlü bilgi verilmiştir. İsteğimiz dışında gelişen olumsuzluktan dolayı özür diler, farklı rezervasyonunuzda sizleri yeniden aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Temmuz
  10:15

  Sayın Ataman E. Y,

  Konu hakkında tarafınıza ara bilgi verilmiştir. Konu hakkında en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır .

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri