Tatilsepeti.com Kredi Kartımdan Fazla Para Çekildi!

Gizem B. |

Bayramda ailem ile Gümüldür Paloma Pasha Oteli'nde kalalım dedik. Erken rezervasyondan faydalanalım dedik ve Tatilsepeti. com adresinden rezervasyon yaptırdık. Ücrette mutabık kaldık ve ödeme gerçekleşti. Aradan 1 ay geçiyor kredi kartı ekstrem geliyor ve ne göreyim anlaştığımız ücretle alakası yok. 230 tl daha fazla çekim yapılmış ve o tutardan iki defa çekmişler 1900 tl ödeme beklerken 4368 tl lik bir ödeme ile karşılaştım.

Hayatımda böyle sorumsuzluk görmedim. 4 gündür bu konu hakkında görüşmek için bu firmayı arıyorum ve hala sonuç alamadım. Bir daha asla bu siteden tatil rezervasyonu yaptırmayacağım.

Etiketler :

Para İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  13:55

  Sayın G. Baylan ,

  Kayıtlarınız kontrol edildiğinde bu konaklamalarınız dışında Xanadu Island tesisinde 2 ayrı oda rezervasyonunuza ait olan çekimlerdir.Telefonla da tarafınıza bilgi verilmiştir.Çekimlerde herhangi bir hata bulunmamaktadır.Farklı rezervasyonunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Eylül
  14:59

  Sayın G. Baylan,

  Öncelike geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Kayıtlarınız kontrol edilmekte olup tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Tatilsepeti.com
  Müşteri Hizmetleri