10 Eylül 2013

Tatilsepeti.com İade İşleminde Fazladan 100 Euro Kesinti Yapıldı!

18-25 Ağustos 2013 tarihine 649 Euro'dan 3 kişilik tur aldım. Temmuz ayında ise 1 kişilik iade istedim. Bana iade cezası olarak 15 Euro keseceklerini söylediler. Kabul ettim. Fakat banka hesaplarına baktığımda fazladan 258 TL daha kesinti yapıldığını gördüm. Her aramamda bana bununla alakalı kayıt oluşturduklarını söyleyip hiçbir çözüm sağlamadılar.

Zaten 1 kişilik iadede de 1 ay sorun yaşadım. Temmuz başında iade işlemine başladım, iademi ancak Temmuz'un 20'sinde yaptılar. Turdan gitmeden arayıp bağlantı uçuşu istedim. Her gün en az 6-7 kez aramama rağmen o sorunumu da çözüm getirmediler. Satışta iyi olan firma sonrasında ciddi anlamda sorun yaşattı.

Zehra 163 Okunma

Cevaplar

  • Zehra 13 Eylül 2013

    Az evvel tatilsepetini aradım. Ama bana hala kesin bir cevap vermiyorsunuz. İademin üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen paramı hala alıkoyuyorsunuz. Yapılan uygulama etik olmaktan çok uzak. Bana ulaşamadığınızı söylüyorsunuz. Fakat tekrar aramak zahmetinde de bulunmuyorsunuz. İnsanları mağdur etmenizdeki ve kandırmanızdaki üstün başarıyı ulaşabileceğim herkese anlatacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

  • Tatilsepeti.com Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Z. Duruduygu, Sisteme kayıtlı cep telefonu numaranızdan sizi aradık fakat ulaşamadık. İadenizle ilgili gerekli düzeltmeler yapılmış, tüm detaylar email adresinize gönderilmiştir. Bağlantı uçuşunuz biletleriniz kesildiğinden dolayı yapılamamış olup, telefonla bilgilendirmesi tarafınıza sağlanmıştır. İsteğimiz dışında yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Farklı rezervasyonlarınızda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Tatil Sepeti Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön