23 Haziran 2014

Tatilmanya.com'un Belirttiği Özellik Otelde Yok.

Geçen sene ki sorunum Şimdi o kadar uğraşlardan sonra Tatilmanya.com'dan tatil yeri buldum neyse. M*** adında artık ne desem bilemem. Bana tatil yerinin 5 yıldız olduğunu ve herşey bir yana gerçekten zevk alacağımı söyledi. Neyse kalkıp 2500 TL'ye yakın parayı acele ettire ettire aldı.

Daha sonra yola çıktım ve Antalya'ya gittim neyse güya 5 yıldız olan ama aslen 2 yıldız bile olmayan oteller toplam 4 taneymiş ve bizim aldığımız beğendiğimiz otelden bizi daha kötü ve yeni tesise yolladılar. Daha sonra Tatilmanya.com elamanları S****** var tam bir adını söylemeyeceğim siz anlayın yok size bunu ayarlayacağım yok bunu ayarlayacağım diye diye paramızı yedi.

Mustafa 995 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 23 Haziran 2014

    Tarafıma hiçbir şekilde iade gerçekleştirilmemiş bugün bankam ile görüştüm

  • Mustafa 23 Haziran 2014

    sonra beni aradılar şikayeti kaldırın efendim işte size şurda tatil verelim hediye olarak bak Allah ın işine dedim tamam kabul ediyorum dedim ve bana anlaşmalarının bittiği bir otel hediye ettiler ne yalan atayım çok hoşuma gitti bu küçük jest ama ne yazıkki gidemiyorum çünkü tatil günlerinde oruç tutacağım için aradım tatilmanyayı tarihi biraz geriye yada daha ileri alalım diye başta yapabiliriz belki dediler ve oyaladılar sonra yok efendim kesinlikle olamaz böyle birşey oteli aradım otelin dediği aynen bu efendim anlaşmamız yok o nedenden yapamayız olsaydı yapılabilirdi zaten bu durumdan arayan çok şikayetçi varmış neyse zaten anlamıştım hediye falan bahane yine bir sorun olacak vardı içimde bir kurt yani ama hiç olasılık vermedim neyse geçen bir şikayetimin altına ücret aidesi müşterimizin kartına yapılmıştır.denmiş fakat bana bir iade olmadı aradım selçuk beyle görüştüm hala inceleniyor zannetmiyorumki bir sonuç çıksın ama bu gerçekten bana bir ders oldu ben bundan sonra mı tatilmanyamı asla asla ama bu işin ucunu bırakacağımı da sanmasınlar 2 senedir bu kadar sorunlu tatil resmen hayatımı zehir ettiler bana bende onlara bunu avukatım ile elbet soracağım ki zaten elimde geçen sene ki mağdurlarla topladığımız imza var Allahtan onu arşivime sakladım.ve bu firma yüzünden bu senede otele gidemeyeceğim tüm erken rezervasyonlar bitti hediye tatil yüzünden de hiç bir plan yapmadım ama Allah hakkımı bırakmasın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön