02 Temmuz 2014

Tatilmanya.com Sürmeli Efes Otelde Olmayan Adayı Sattılar!

Tatilmanya.com'dan bir otel için oda satın aldım. Otelden teyit etmek istediğimde otel oda olmadığını ve min. 4 gece kabul ettiklerinin bildirdi. Ancak Tatilmanya.com bana 3 gece için oda alabileceğimi ve otelde yer olduğunu ayrıca otel çalışanlarını dikkate almamamı söyledi.


Ben işin üstüne düşünce de gerçeği itiraf ettiler ve bana başka otel önerdiler. Sanki ben onların belirttiği otelde kalmak zorundayım! Üstelemesem tatil günü orada rezil olacaktım.


Transferi de ayarlamıştım ve uçak param yandı dünyanın parasını alırken sesleri çıkmayanlar iade konusunda işlemleri uzatıyorlar ve benim başka yerden tatil almama mani oluyorlar. Olmayan odayı satan müşteriyi yanıltan bu firma ile asla çalışmam artık!

Aydan 1.447 Okunma

Cevaplar

  • Aydan09 Temmuz 2014

    hem kandırıldım hemde iade işlemim halen gerçekleşmiyor. insanların parasını bu şekilde bloke etmek sizin gibi bir firmaya hiç yakışmıyor. aleni bir biçimde insanları mağdur etmek imajınızı zedeliyor. sizin olamayan bir parayı iade etmek bu kadar zor mu? en kısa sürede banka onay konudunu bana iletmeiğiniz takdirde bu usulsüzlüğünüzü yasal mercilere ileteceğim !!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön