18 Eylül 2013 #2017814

Tatilmanya.com Muhatap Bulamıyorum!

09-13 Eylül tarihlerinde Tatilmanya.com aracılığıyla Alanya daki Grand Atilla otelde kaldık. Otelde yer olmadığı gerekçesiyle otel yönetimine göre Tatilmanya'nın da bilgisi dahilinde otelin karşısındaki ek binaya yerleştirildik. Otelin olumsuz koşullarından dolayı tatil için uygun olmadığına karar verip Tatilmanya'yı aradığımızda ise paramızı iade etmediler. Telefonlarımıza çoğunlukla cevap vermediler, zar zor cevap verdiklerinde de size dönüş yapılacaktır diyerek dönmediler. Oteldeki aksaklıkları gidermek için otel yönetimiyle görüşeceğiz dedikleri halde hiç bir şey yapmadılar. Bundan sonra asla Tatilmanya'yı tercih etmeyeceğim sonrasında muhatap bulamıyoruz..

Gulen 372 Okunma

Cevaplar

  • Gulen19 Kasım 2013

    evet kurum yapısı yenilendiği için özür dilediniz. Ayrıca şikayetim silmem için ricada bulundunuz. Ama aynı otelle anlaşmanız hala devam etmektedir. Bu durumunda ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz... daha fazla açıklama yapma ihtiyacı duymuyorum.

  • Tatilmanya.com Temsilcisi19 Kasım 2013

    Sayın Misafirimiz, Şikayetinizle ilgili tarafınıza dönüş yapılarak gerekli açıklama ve öneriler iletilmiştir. Yaşadığınız mağduriyetten dolayı üzüntülerimizi bildiririz. Saygılarımızla, Tatilmanya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön