21 Temmuz 2014 #2580183

Tatilmanya.com Hayali Tatil Satıyor!

16.07.2014 de Tatilmanya.com çağrı merkezinden Perdikia Hill Hotel'de tatil satın alarak rezervasyon yaptırdım. Emin olmak için telefon ile ilgili oteli aradığımda adıma rezervasyon olmadığı zaten otelin de o tarihlerde dolu olduğunu söylediler.


Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmelerde bu konuda oteli suçlayarak rezervasyonun mümkün olmadığını bildirdiler ve iade yerine alternatif tatil önerdiler ama kabul etmedim.Sözleşmenin iptal edildiğine dair yazılı bilgi istememe rağmen alamadım.


Kartımdan çekilen ücretin iadesi için firma ile birçok kez görüştüm. Bugün itibariyle hala para iadesi gerçekleştirilmedi. TURSAB, BİMER ve bankama şikayet dilekçesi verdim.

Nagihan 1.875 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan23 Temmuz 2014

    Ciddi baskılar sonucu çözüme ulaşıldı. Çözüm firma tarafından mı yoksa başvurduğum diğer kanallar tarafından mı oldu tam olarak bilemiyorum ama bir daha asla Tatilmanya firması ile çalışmayacağım.

  • Nagihan21 Temmuz 2014

    Şikayet ile ilgili son durum: 21.07.2014 saat 15:30 itibariyle merkez ofis M...k hanımla görüştüm. kendisi konu ile yakından ilgileneceğini söyledi. Kendisine yarın sabah en geç saat 10:00 kadar bekleyeceğimi aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuracağımı ilettim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön