26 Ağustos 2013

Tatilmanya.com Yanıltıcı Hizmet!

29. 04. 2013 Tarihinde aldığımız 22. 08. 2013 / 30. 08. 2013 Tarihli Bodrum/Gümbet Vizyon otel rezervasyonumuz (parası ödenmiştir) Otele giriş yapmamıza 12 saat kala biz yoldayken aranıp, Vizyon Otel ile aralarında bir anlaşmazlık çıktığı için bizi aynı standartta olduğu söylenen ama yakından-uzaktan alakası olmayan bir yere yerleştirdiler.

Firma hiçbir telefona bakmıyor , baksalar da beklemeye alıp telefonu kapatıyorlar. Yıllık izin kullanıp geldiğimiz ve para iadesi de alamayacağımız için o anda mecbur kaldık yerleşmeye. 3 gündür yetkili bir firma çalışanına ulaşamadık, İstanbul' da ki acentelerine bir arkadaşımı gönderdim ama acente kapalı olduğunu söyledi .

Tc 748 Okunma

Cevaplar

  • Tatilmanya.com Temsilcisi19 Kasım 2013

    Sayın Misafirimiz, Şikayetinizle ilgili tarafınıza dönüş yapılarak gerekli açıklama ve öneriler iletilmiştir. Yaşadığınız mağduriyetten dolayı üzüntülerimizi bildiririz. Saygılarımızla, Tatilmanya

  • Tc14 Kasım 2013

    Uzun bir süre Sonra geri dönüş yapıldı . Ürettikleri çözüm Başka bir otelde 3 günlük konaklama hediye olarak sunuldu .Otel bodrumda olsada merkeze 25km mesafesi ve otelin yorumları bizi caydırmaya yetti zaten .Daha önce aldığımız Oteli merkeze yürüme mesafesi olduğu için tercih etmiştik cazip bir hediye olarak görmedik . Kendilerine teşekkür eder , birdaha Görüşmemek üzere .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön