16 Eylül 2013

Tatilmanya.com Para İadesi Yapmıyor!

Ağustos için erken rezervasyon yaptırmıştık. Tatile 3-4 gün kala tesadüfen öğreniyoruz ki bizim rezervasyonlar Haziran ayına yapılmış. Turu aradığımızda bizim hatamızdan kaynaklandığını kayıtlarda onay verdiğimi söylediler. Tüm konuşma boyunca Ağustos ayından bahsetmeme rağmen onay kısmında 15/06 'ya nasıl dönüştü hala bilemiyorum. Bu konuda hiçbir şey yapmadılar.

Benim yıllık iznim belli sonuçta. Haziran'ı istemem mümkün değil. O kadar aramamıza rağmen telefonlar kapandı,2 dakika sonra döneceğiz dediler aramadılar. Sürekli oyaladılar. Çağrı operatöründeki kişinin hatası yüzünden hala gitmediğimiz,kalmadığımız odanın,tatilin parasını ödüyoruz. Nasıl bir şey bu ben anlamadım!

Esra 399 Okunma

Cevaplar

  • Esra 17 Kasım 2013

    Önemli olan sonuç benim için.Tatilim mahvoldu.Hiç gitmediğim kalmadığım bir otele 720 tl para verdim.Hala ödüyorum doğrusu.Oteli aradığımızda odada kalacak misafirler gelmeyince gelmediler diye dönüş yapılıyormuş.Ama hiç öyle bir mevzu olmamış.1 hafta boyunca oyalandık. Bütün konuşmalar (2-3 kez) boyunca Ağustos ayı demişim.Operatördeki çalışan yanlış kayıt yaptıysa bu benim sorunum değil.Yapmış olduğunuz hatanın sonucuna neden ben katlanıyorum hem maddi hem manevi?Sizin verdiğiniz hizmet parayı alıp kenara çekilmek mi?Bu konuda para iademi istiyorum.Gerekli başka yollara da başvurdum.Bilginize...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön