Tatilmanya.com Hayali Tatil Satıyor!

Nagihan A. |

16.07.2014 de Tatilmanya.com çağrı merkezinden Perdikia Hill Hotel'de tatil satın alarak rezervasyon yaptırdım. Emin olmak için telefon ile ilgili oteli aradığımda adıma rezervasyon olmadığı zaten otelin de o tarihlerde dolu olduğunu söylediler.

Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmelerde bu konuda oteli suçlayarak rezervasyonun mümkün olmadığını bildirdiler ve iade yerine alternatif tatil önerdiler ama kabul etmedim.Sözleşmenin iptal edildiğine dair yazılı bilgi istememe rağmen alamadım.

Kartımdan çekilen ücretin iadesi için firma ile birçok kez görüştüm. Bugün itibariyle hala para iadesi gerçekleştirilmedi. TURSAB, BİMER ve bankama şikayet dilekçesi verdim.

Etiketler :

Para İade Rezervasyon İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nagihan A.
  23 Temmuz
  08:58

  Ciddi baskılar sonucu çözüme ulaşıldı. Çözüm firma tarafından mı yoksa başvurduğum diğer kanallar tarafından mı oldu tam olarak bilemiyorum ama bir daha asla Tatilmanya firması ile çalışmayacağım.

 • Nagihan A.
  21 Temmuz
  15:49

  Şikayet ile ilgili son durum:
  21.07.2014 saat 15:30 itibariyle merkez ofis M...k hanımla görüştüm. kendisi konu ile yakından ilgileneceğini söyledi. Kendisine yarın sabah en geç saat 10:00 kadar bekleyeceğimi aksi takdirde tüketici mahkemesine başvuracağımı ilettim.