Tatilgo.com Hediye Saati Vermiyor!

Serkan Y. |

Tatilgo.com üzerinden 16418 numarası ile rezervasyon gerçekleştirdim. Diğer sitelerde daha uygun fiyatlar bulmama rağmen sırf hediye saat verildiği için Tatilgo'yu seçtim. Rezervasyon yaparken ilgili otel üzerinde "Bu üründe 2000 TL üzeri rezervasyon yaparsanız up watch saat hediye" ibaresi bulunuyor bende başka bir detay olmadığı için ve 2000 TL üzeri alışveriş yapacağım için bu ibare neticesinde 2000 TL üzeri rezervasyon yaptım. Saat gönderimi için çağrı merkezini aradığımda bu rezervasyona hediye veremeyeceklerini, ekstra indirimden yararlandığımı söylediler. Rezervasyon yaparken böyle bir ibare olmamasına karşın hediyemi göndermemek için yan çiziyorlar.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  16:24

  Değerli Yolcumuz,
  Bir önceki bildirimimizde de ilettiğimiz üzere bu seçmeli bir kampanya olup, tercih hakkı misafirlerimize bırakılmıştır.

  Kampanya koşullarında belirtmiş olduğumuz gibi herhangi bir extra indirimle birleştirilemez ibaresi tüm misafirlerimizde olduğu gibi sizlerin rezervasyonu için de geçerliliğini korumaktadır. Bu vb. kampanya detayları tek tek otellerin içerisine tanımlamak mümkün olmadığı için ilgili kategori alanında tüm detaylara yer verilmektedir.
  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  Tatilgo.com

 • Serkan Y.
  27 Temmuz
  15:24

  Rezervasyonu yaparken "Bu üründe 2000 TL üzeri rezervasyon yaparsanız up watch saat hediye" ibaresi koymayacaksınız ya da açıklama yaparak indirimli tuturda hediye saat verilmediğini belirteceksiniz.

 • 27 Temmuz
  12:20

  Değerli yolcumuz,
  Belirtmiş olduğunuz şikayet üzerine gerekli kontrolleri yaparak HEDİYE UPWATCH hak edişinizin kontrolü tarafımızca sağlanmıştır.

  Tatilgo.com üzerinde kampanya koşullarımızın http://www.tatilgo.com/kategori/hediye-up-watch-kampanyasi-155 5.maddesinde de belirtildiği üzere ‘’Promosyon fiyatlar, aksiyonlar, hediye çeki, ekstra banka kartlarına uygulanan tutar indirimleri, banka kartlarına uygulanan ekstra indirimler, banka puanları.. vb. diğer kampanyalar ile birlikte kullanılamaz.’’ bildirimi yer almaktadır. Oluşturmuş olduğunuz rezervasyonunuzda +%5 Banka Kart İndiriminden yararlandığınız görülmüştür. Satış danışmanlarımız gerekli bilgileri sizlere tekrar olarak hatırlatmasını yapmıştır. Arzu ederseniz +%5 BANKA KART İNDİRİMİ iptal edilerek, Hediye UPWATCH saatimizden yararlanma imkanınız olduğunu hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Tatilgo.com