16 Ağustos
#12426837

Tatileozlem Hiç Memnun Kalmadım

Tatileozlem firmasından 12.08.2019 kurban bayramı Assos Çanakkale Bozcaada Turu'na 3 kişilik rezervasyon yaptırdım. Saat 01:15 Avcılar'dan tura katıldım ancak binmiş olduğumuz araçta yer yoktu ve en arkada oturduk koltuk numarası yok isteyen istediği yere oturuyor. Sorun arkada oturmak değildi binmiş olduğumuz aracın arkadaşında klimalar çalışmıyor. Çiş ve ayak kokusu vardı perdeler yoktu. İlgili kişiyi Beylikdüzü'ne geldiğimiz zaman şikayetimizi dile getirdik ancak kendisi çalışmayan klimaya çalışıyor dedi. Bu şekilde yolculuk etmek istemediğimizi ilgili kişiye söylemesini turu iptal etmek isteğimizi söyledik.


Kendisi görüştü istemiyorlarsa aşağıya insinler gibi bir cümle söyledi. Bizde kendisi ile görüşmek istediğimizi söyledik ve aşağıya inip konuştuk ancak telefondaki v** bey kabaca paranızı hibe edip aşağıya inebilirsiniz dedi. Ben çalışan bir insanım 379 TL'mi heba edemem kendisine profesyonel çalışmadıklarını söyledim ancak bunu duyunca kendisi yanında başka bayana telefonu verdi. Kaba bayanda hanımefendi kimseyi kışkırtmayın araca binin diye cümle kullandı. Bu nasıl bir firma nasıl bir hizmet veriyor? Bu kadar uzunyolu bana nasıl klimasız ve perdesiz git demeye zorluyor.


Bu hata benim değil neden ben mağdur oluyorum? Kesinlikle profesyonel değiller. Kesinlikle hizmet ve kalitede sıfır. Ben bu durumdan mağdur olmak istemiyorum. Her yere şikayetimi dile getireceğim bu turda sorun arkada oturmak değildi. Sorun klima ve kokulu bir araçla uzun yol yapılmakta hizmetini almadığım turun parasını geri istiyorum. Özelikle bayramda mağdur oldum. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

İlknur İlknur 503 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları