06 Temmuz 2013

Tatil.com Yetersiz Bilgi Ve İlgisizlik!

Tatil. com 'dan tatil satın alırken bana sözleşme mail attıklarına dair bilgi vermedikleri halde , bana okudum onaylıyorum diye yanıtlamamı istediler. Almış oluğum tatil yerinde yer değişikliği konusunda yardımcı olacağını söyleyen rehber , bizi 2 saat beklettikten sonra bir de olumsuz yanıt verdi. Eğer müşteri memnuniyeti Tatil. com için önemli olsaydı , çözüme yönelik davranırlardı. Tatil. com sayesinde hiç olmak istemediğim bir yerde zorla kalmak durumunda kaldık.

Seden 138 Okunma

Cevaplar

  • Seden09 Temmuz 2013

    yaptığınız hatayı çözümleseydiniz sorun kalmayacaktı. tatil.com dan ürünü alırken bilgi vermeden onaylıyorum diye maile cevap yazın dendi!! Sizin yüzünüzden tatilim zehir oldu!! gece 12 lere kadar ne idüğü belirsiz yüksek sesli müziklere mecbur kaldık! bir çiftetelli çalıyorlar bir gangnam syle.. ve aynı şeyler geceye kadar yüksek sesle devam ediyor ! zaten bir de sinek var heryerde uyuyamıyoruz!

  • Seden09 Temmuz 2013

    yaptığınız hatayı çözümleseydiniz sorun kalmayacaktı. tatil.com dan ürünü alırken bilgi vermeden onaylıyorum diye maile cevap yazın dendi!!

  • Tatil.com Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Misafirimiz, Telefon görüşmelerimize istinaden çıkış yapma talebiniz konaklama yapmış olduğunuz otelinizin animasyon hizmetleridir.Sözleşme şartlarınız gereği erken çıkış taleplerinde herhangi bir bedel iade edilmemektedir.Bu sebepten dolayı tarafınıza rehberlerimiz yönlendirilmiştir.Rehberlerimiz bizzat gelerek sizinle ilgilenmişlerdir. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön