13 Eylül 2013 #2010313

Tatil.com Yanlış Tarihe Rezervasyon Yapmış!

Haziran ayında ağustos ayı için rezervasyon yaptırdığım Mudemo Tor ve Tatil. com şirketleri rezervasyonumu 18 temmuza yapmış. Otele gittiğimde bana rezervasyonumun geçtiği ve yardım edemeyeceklerini söylediler. Tur şirketi ancak 4 saat lobide bekledikten sonra , otelin dolu olduğunu ve yardım edemeyeceklerini söylediler. Tabi bu arda o esnada otele yeni gelen ve rezervasyonu olmayan tatilcileri görünce sinirlenmemek elde değildi.


Bana ücreti iade edip edemeyeceklerini araştıracaklarını söylediler. Peki bekledim bu esnada şirketlerle olan telefon kayıtlarını istedim , yasal hakkımı aramak için. Ancak 1 aydır her seferinde halledeceklerini söyleyip bekletiyorlar.

Ragıp 238 Okunma

Cevaplar

  • Ragıp19 Eylül 2013

    yanlışın hesabını sormayan bir şirketin,müşterisinin hakkını savunmayan bir şirketin güvenirliği nedir ki?

  • Tatil.com Temsilcisi15 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz, Telefon görüşmelerimize istinaden; gerekli kontroller sağlanıp rezervasyonunuz ile ilgili tüm süreçler tarafınızla detaylı olarak paylaşılmıştır.Rezervasyon işlemleriniz imzalamış olduğunuz sözleşme gereğince yapılmıştır. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön