28 Ağustos 2017 #9295677

Tatil.com Sorumsuz Tutum Yüzünden Az Kalsın Otelde Kalacaktık!

Tatil.com firması kadar sorumsuz, iş bilmez bir firma daha olamaz. Manavgat'ta bir otele gittik. O bölgenin Tatil.com sorumlusu olan Ö** isimli şahıs dünyadan bir haber, otele yerleştiğinizde dönüşle ilgili bize ne zaman haber vereceğini sorduk, "sizi ararlar" dedi, tatilimizin bitmesine 1,5 gün kala kendisini aradım "ben size 2 saat içinde dönerim" dedi ama dönmedi. Döneceğimiz gün sabah aradım yine max. İlgisizlikte "adınız dönüş listesinde bulunmuyor, çağrı merkezini arayın" dedi.


Kendisine Tatil.com otobüsüyle geldiğimizi ve yine Tatil.com acentesinden bu şekilde bilet aldığımızı söyledim ama yine ilgilenmedi! Yani biz çağrı merkezini arayıp işin peşine düşmesek otelde kalacağız! Dönüş otobüsünde çalışanlar ayrı sorun! Aracın % 75 boş ayaklarımızı uzatmak için arka tarafa geçmek istedik ama çalışanlar geçemezsiniz gibilerinden laubali ve bağırarak münakaşa ettiler.

Birgül 1.163 Okunma

Cevaplar

  • Tatil.com Temsilcisi29 Ağustos 2017

    Değerli Misafirimiz ; Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Şirketimiz için öncelikli husus, her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur Talebiniz ilgili olarak müşteri ilişkileri uzmanlarımız 29.08.2017 tarihine sizinle irtibata geçmiş ve bilgilendirme yapmıştır. Yardımcı olabileceğimiz her konuda ,bizimle aşağıdaki adres üzerinden irtibata geçebilirsiniz. http://www.tatil.com/musteri-iliskileri

  • Birgül29 Ağustos 2017

    Tatil.com un iş bilmezliği otelde de devam etti! Otelden hiç memnun kalmadık yemeklerinden ve hijyensizliğinden vs. Otel değişimi için Manavgat bol. Sorumlu Önder isimli kişi ile görüştük! Yanımıza yemek menüsüyle geldi gayet rahat tavırla "yoo yemek menüsü gayet güzel" şeklinde bir açıklama yaptı! Yanında da otelin yetkilileri çalışan Tatil.com un mu yoksa otelin çalışanımı anlamak mümkün değil, çalışanların bu kadar laubali ve iş bilmez olması korkunç! Aklı olan bu firmayı kullanmasın!

  • Tatil.com Temsilcisi29 Ağustos 2017

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildiriminiz siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak olan uzman ekibimiz tarafından işleme alınmıştır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayıp bilgi vereceğiz. Yardımcı olabileceğimiz her konuda ,bizimle aşağıdaki adres üzerinden irtibata geçebilirsiniz. http://www.tatil.com/musteri-iliskileri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön