Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tatil.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Enis sonuçtan çok memnun

Tatil.com Sistem Hatası Vermesi

88
Enis
Enis 16 Aralık 2022 11:50
Çözüldü
Enis'in Teşekkür Mesajı
“Merve Hanım ve İlkay Beye çok teşekkürler.”

Tatil.com üzerinden 13 Aralık Salı günü müşteri hizmetleri yetkilisi ile telefon üzerinden 100880382 numaralı rezervasyonumu 27.720 TL otel ücreti 600 TL otel Havalimanı transfer ücreti olacak şekilde gerçekleştirdim. Rezervasyon esnasında internet sitesinden de baktığım kadarıyla Kıbrıs tatilleri için 3 taksit görünüyordu. Fakat kart bilgisi ile giriş sağladığımda 6 taksit hatta 9 taksite kadar izin veriyordu. Buna ilişkin ekran görüntülerim de mevcuttur. Dolayısıyla 6 taksit hizmetinden faydalanmak istediğimi müşteri temsilcisine ilettim ve 6 taksit olacaksa %25'i şimdi kalanı tatile 3 gün kala öde kampanyasından faydalanmayıp tamamını 6 taksit ile ödemek istediğimi belirttim. Son derece memnun bir şekilde hizmet aldığım değerli müşteri temsilcimiz aynı şekilde 3 taksit dedi. Fakat o da kart bilgisi girdiğinde sistemin 6 taksite olanak sağladığını bana iletti otelde 6 taksit transferde 3 taksit ile ödeme alabileceğini iletti. Bende kabul ettim ve 6 taksit yapılmasını istedim. Şimdi kart hareketlerime baktığımda transfer hizmetinin söylendiği gibi 3 taksit ile gerçekleştiğini fakat tatil hizmetini peşin olarak alındığını gördüm. Sonrasında sağ olsun i** bey ellerinden gelen yardımı yapmaya çalıştı ve sistemsel bir hata olduğunu ve bu yüzden 6 ve 9 taksit seçeneği çıktığını ve önceki ödemeyi iade edip tekrar ödeme alıp bunu da 3 taksit yapabileceğini iletti. Beni memnun etmek için elinden geleni yaptı. İ** Beye çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Fakat böylesi büyük bir tatil firmasının böylesi bir sistemsel hatada bulunması ve bu şekilde müşteriyi mağdur etmesi kabul edilebilir bir şey değil. 6 taksit maalesef son durumda yapılamadı 3 taksit yapıldı. Sitede 6 ve 9 taksit seçeneği gördüğümden ona göre kendi bütçemi ayarladım ama şansa bu sistem hatası bana denk geldi. Allah'tan müşteri temsilcileriniz son derece anlayışlı ve kibar bir nebze insan susuyor. Yoksa bu sistem hatası çok büyük eksiklik üstelik bu hata halen de var. Ayrıca iade edilecek önceki ödemenin iptal edildiğine dair bir mail veya makbuz henüz tarafıma ulaşmadı. Ayrıca kart hareketlerimde iade provizyondaki işlemlere bile 2 gündür yansımadı. Bir de önceki ödememin gelmesini beklemek durumunda kalacağım anladığım kadarıyla.

Enis
Enis19 Aralık 2022 13:34

İlkay beye ve Merve hanıma çok teşekkür ediyorum ellerinden geleni yaptılar. İlk yaptığım ödeme sonunda iade oldu. Ama tabi taksit sayısı konusunda sistemde yaşanan aksaklıktan ötürü bir düzeltme sağlanamadı. Onda mecbur 3 taksit olarak ilerledik. Herkese teşekkür ederim.

Enis
Enis19 Aralık 2022 13:48

Merve Hanım ve İlkay Beye çok teşekkürler.

Benzer Şikayetler

profile
648
13 Ekim 2022
profile
Aykut'un Teşekkür Mesajı

“CRM Grup bünyesinde faaliyetine devam eden ve eski şirketten kalan rezervasyon iptalleri sorununu çözen tatil.com ailesine teşekkür ederim.”

Tatil.com Rezervasyon İptali Nedeniyle Para İadesi

Rezervasyon tarihinde Marmara Kurumlar Vergi Dairesine kayıtlı 6630328407 vergi kimlik numaralı Özaltun Otelcilik Turizm ve Tic. A. Ş. Nin sahibi oldu...

profile
51
31 Ocak

Tatil.com İptal Olan Tatilin Ücret İadesi

Türkiye'nin en popüler firmalarından olan Tatil.com'dan satın aldığım tatil covid19 nedeniyle iptal edilmişti. Ve ücretimi geri alamadım. Sürekli ertelenerek onaylandım. Telefon, mail ve bayiliklerden yanıt alamıyorum. Durumla ilgili geri dönüş rica ediyorum.

profile
378
16 Kasım 2022
profile
Ercan'ın Teşekkür Mesajı

“Merve hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim”

Tatil.com Para İadesi Yapmıyor

Tatil.com rezervasyon yaptırdım pandemi nedeni ile gidemedik iptal etmek istediğimi söyledim onlarda paranın bir süre sonra iade olacağını söylediler ...

Tatil.com Para İadesi Yapmıyor
Tatil.com Para İadesi Yapmıyor
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
profile
448
21 Ekim 2022
profile
Umut'un Teşekkür Mesajı

“Esra hanıma ve ekibine sorunun çözümü için teşekkür ederim”

Tatil.com Para İadesi Yapılmadı

23/05/2021 tarihinde Tatil.com sitesinden yapmış olduğumuz rezervasyonlarımızı iptal hakkımızı kullanarak iptal ettik. Fakat sürekli mail atmamıza rağ...

profile
Hes
350
19 Ekim 2022
profile
Hes'in Teşekkür Mesajı

“Tatil.com yetkililerinden Merve hanıma çok teşekkür ederim, Mevcut problemin çözümü konusunda pozitif yaklaşımı olmuştur. Yaşadığım sorun tatil.com tarafından sonuca ulaştırılmıştır, Tatil.com yeni yüzüyle ve yeni ekibiyle müşteri memnuniyetini merkezine koyan yaklaşımı ile teşekkürü hak ediyor...”

Tatil.com Mağduriyeti Devam Ediyor

tatil.com üzerinden 6-mayıs 2020/ 11 Mayıs 2020 tarihinde almış olduğum Booking tracking no: ta-tu 6975 rez. Numarası tu 90626975 ile ekte de görülece...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .