13 Haziran 2014

Tatil.com Rezervasyon Tarihi Değişikliği

29.05.2014 tarihinde 30.05 tarihi için Tatil.com'dan rezervasyonumu yaptım ve iki saat sonra eşimin dedesinin rahatsızlık haberi üzerine rezervasyonun iptal, fark vererek tarih kaydırma, başkasının hakkımı kullanma opsiyonlarından birini durumun çok ciddi olduğunu belirterek talep ettim.

6. Madde diyerek beni reddettiler. Maddeyi bende biliyorum nitekim ciddi bir sağlık problemi mevcut idi ve dedemizi ertesi gün kaybettik. ( Ölüm raporunu sunabilirim). Otelle giriş yapmam gereken gün görüştüğümde, tarih kaydırma veya başkasının konaklamasının hiçbir sorun teşkil etmediğini yeter ki siz Tatil.com'a bildirin biz girişiniz yaparız cevabını aldım ( görüştüğüm kişinin adı mevcut) ama cevap yine red.

Tolga 1.415 Okunma

Cevaplar

  • Tatil.com Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Misafirimiz, Telefon görüşmelerimizde tarafınıza konu hakkında müşteri hizmetleri departmanımız bilgi vermiş olup , giriş gününde gelen taleplerde işlem yapılamamaktadır. İstisnai durum olarak talebiniz işleme alınarak tarafınızdan rapor istenmiştir. Fax numaraları belirtilmiştir. Fakat tarafımıza her hangi bir rapor iletilmemiştir. Rezervasyon tarihi geçtikten sonra rezervasyonlar üzerinde herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Buna istinaden tarafımıza ilk olarak babanızın sağlık sorununu yaşadığını iletmiş bulunuyorsunuz. Şuan bizlere iletmiş olduğunuz husus dedenizin vefat ettiği yönündedir. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön