28 Ağustos 2013 #1979811

Tatil.com Otobüs Ücretimi İade Etmiyor!

16-21.2013 Eylül tarihleri için Tatil.com'dan Kemer'de bir otel için rezervasyon yaptırdım. Daha sonra 2. bir oda talebim olduğunda otelin dolu olduğu söylendi. Bende rezervasyonumu Didim'de başka bir otele almak istedim. Firma Didim'e otobüsle ulaşım sağlamadığını belirterek ödemiş olduğum 4 kişilik ulaşım bedelinin (520 TL) yanacağını söyledi.


Yapmadığım bir yolculuğun parasını ödemek zorunda değilim ve ödenmiş olan parayıda geri istemiyorum, sadece ödediğim yekün ücretin yeni rezervasyonumdan düşülmesini istiyorum. Tatil.com un yaptığı bu durumu kınıyor ve 4 kişinin yol parası için 7 kişilik rezervasyonu kaçırdığını belirtmek istiyorum.

Nevra 304 Okunma

Cevaplar

  • Nevra30 Ağustos 2013

    Sıkıntıma kesinlikle çözüm üretilmedi. Mecburen otobüs biletimin yanmaması için kemer'de başka bir otel seçmek zorunda kaldım. Acenta ile arasında büyük bir sorun olan tatil.com'a ya hiç bir şekilde acenta satışı vermemelerini yada kendilerine yakışır bir acenta seçmelerini tavsiye ederim.

  • Tatil.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Misafirimiz, Daha önce sizinle telefonda görüşmemize istinaden rezervasyonunuz ile ilgili tüm süreçler detaylı olarak sizinle paylaşılmıştır. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön