30 Haziran 2014

Tatil.com Olmayan Odanın Satışını Yapıyor!

Tatil.com sitesinden 28.06.2014 tarihinde Bodrum Marisol Butik otelde rezervasyon yaptım. Kredi kartı ile yaptığım ödememin sonucunda onay kodum ''TL-17294445' verildi.
Onay numaramı aldıktan sonra gönül rahatlığıyla 1 adet Londra ve 1 adet İstanbul olmak üzere
2 adet uçak bileti satın aldım.


Bugün oteli aradı rezervasyon kontrolü için 'kaldı ki bunu yapmaya da bilirdim' aldığım cevap karşısında şok oldum. Bayram için odaları kalmamıştı ve Tatil.com bana olmayan odayı satmıştı.
Otelin bu konuda yapabileceği bir şey yok kendileri Tatil.com'u konu ile ilgili uyarmışlardı önceden.


Kısacası olmayan oda satıldı bana. Param nerede? Tatil.com hesabında!

Hakkı 1.451 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı01 Temmuz 2014

    Otel ile görüşmemde sizleri defalarca bayram döneminde yoğunluk olduğu hususunda uyardıkları fakat ısrarla satışı kapatmadığınız belirtilmiştir. Tercih ettiğim Marisol otel Butik otel konseptindedir sizin tarafınızdan önerilen 2 otel bu otelden daha düşük fiyatlı ve daha eski otellerdir.

  • Tatil.com Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Değerli Misafirimiz ; Rezervasyon alımınız otel tarafından alınan onay doğrultusunda ödeme işlemlerinizle birlikte tamamlanmıştır. Rezervasyonunuz otele yönlendirildikten sonra doluluk sebebiyle kabul edemeyeceklerini belirtmelerinden kaynaklı olarak kabul ettirilmeye çalışılmıştır. Otelden alınan olumsuz yanıt nedeniyle sizlere fiyat farksız olmak üzere 5 yıldız konseptinde aynı bölgede farklı iki alternatif tesis sunulmuştur ancak tarafınızca kabul edilmemiştir. İade almak istemediğinizi belirterek görüşmeyi sonlandırmış bulunmaktasınız.Tarafınıza gün içersinde müşteri hizmetlerimiz dönüş sağlayacaktır. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön