22 Temmuz 2014

Tatil.com Mağdur Etti

Tatil.com Parasını peşin ödeyip aldığım tur yetersiz katılım nedeniyle iptal olunca bana iptal mı başka tura kaydırma mı değerlendirip dönmem için mail atılıyor belli bir saate kadar don diye..
Yeni turla ilgili soru sormak için aradığınızda nedense sürekli yanlış telefon bağlantısı yapıyorlar departmanlar arası bekleyip duruyorsunuz.. İki farklı numaradan toplamda 25 dk oldu hala müzik dinliyorum..
Turu kaydırsak nerede kalacağımız belli değil- yorumlara göre iptal etsek parayı ne zaman alacağımız belli değil..

Onur 1.266 Okunma

Cevaplar

  • Tatil.com Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Değerli Misafirimiz , Rezervasyonunuz ile alakalı inceleme süreci sonuçlanmıştır. Satın alma gerçekleştirdiğiniz turunuzun yeterli katılımın olmaması nedeni ile iptal edilmesi sonucu tarafınıza alternatif aynı tur programı olan ve daha üst kategoride ki havayolu firması ile değişiklik işlemleriniz onayınız doğrultusunda gerçekleştirilmiştir. Ayrıca değişiklik yapılan turunuz daha kapsamlı olduğu için fazladan bir ülke daha seyahat etmiş bulunuyorsunuz. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön