06 Ocak 2015

Tatil.com Yılbaşı Gecesi Turu.

Tatil.com sitesinden Tempo Tur aracılığı ile almış olduğumuz Yeni yıl turunda yılbaşı gecesi için seçmiş olduğumuz parti de 50 Euro'ya beş adet plastik bardakta içki alabildik. Üstelik parti bize anlatıldığı gibi üç dj de yoktu.

Soğuk bir ortamda hiçbir başka yiyecek ikramı yapılmadan promosyon içkilerle 2015 e girdik. Tuvaletler inanılmaz kalabalık olduğundan bekleyemeyip bire doğru ortamı terk ettik. Firmaların ilavelerden kazandığını biliyoruz. Ancak bu kadarına da pes dedim.

Partide ki Sırp gençlerden öğrendiğim kadarıyla onlar daha farklı ve ucuz fiyata gelmişler. Gençlik partisine 50 Euro'ya katılmış olduk. Şikayet ediyorum. Saygılarımla J** Bay.

Janset 2.999 Okunma

Cevaplar

 • Janset 14 Ocak 2015

  Ayça hanım bugün aradı ve 50 euronun hesabıma iade edileceğini ve talep edeceğim herhangi bir turda indirim yapılacağı bilgisini verdi. Olumlu bir gelişme olarak değerlendiriyorum. Bu kadar uzun sürmeseydi daha iyi olurdu. Buna rağmen pozitif yaklaşımlarını olumlu buluyorum.Gerçekleşmeleri halinde paylaşacağım.

 • Tatil.com Temsilcisi14 Ocak 2015

  Değerli Misafirimiz, Daha önce yapmış olduğumuz görüşmede yanlış anlaşılmaya sebep olan durumlar tarafınızla yapılan yeni görüşme ile ortadan kaldırılmış olup,memnuniyetiniz adına gerekli olan adımların atılacağı siz değerli misafirimize iletilmiştir. Tur içerisinde harcamış olduğunuz ücret iadesi icin Yurtdışı tedarikçisi ile görüşmelere sonlanmış ve 7 ile 15 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacağı bilgisi tarafınıza iletilmiştir.Bir sonraki yurtiçi rezervasyonunuz da sizlere memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

 • Tatil.com Temsilcisi10 Ocak 2015

  Değerli Misafirimiz, Daha önce yapmış olduğumuz görüşmede yanlış anlaşılmaya sebep olan durumlar tarafınızla yapılan yeni görüşme ile ortadan kaldırılmış olup,memnuniyetiniz adına gerekli olan adımların atılacağı siz değerli misafirimize iletilmiştir. Katılmış olduğunuz Belgrad turu ile alakalı şikayetleriniz yurtdışı tedarikçisi ile paylaşılmıştır ancak savunmanın tarafımıza ulaşma süresi maksimum bir haftadır. Telefon görüşmelerimizde belirttiğimiz gibi Şubat ayı için indirimli termal tesislerimizin teklifi mail adresinize iletilerek,teyit edilecektir. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

 • Janset 10 Ocak 2015

  Firma yetkilisi aradı. Şikayetimle ilgili karşı acentadan savunma istediklerini söyledi. Bunun dışında herhangi bir gelişme yok. Benim onları aramamı istedi. Şikayetçi olan benim neden tekrar tekrar aramam gerektiğini anlamadım.?!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön