Tatil.com Yetersiz Çalışan.

Burcu E. |

Alanya Mukarnas Otel'de 3 kişi 2 odada tatil yapıyorduk otelimizden memnun Kaldığımız için tatilimizi 3 gün daha uzatmak istedik ama Tatil.com aradığımızda B*** denen Türkçe anlamayan çalışanları aynı odalarda aynı şekilde 3 gün daha kalmak istiyoruz dememize ve bizden parada almalarına rağmen bize 3 kişiyi bir odaya rezervasyon yapmış kaç kere arayıp konuşmamıza rağmen hiçbir şekilde ne sorumlu bulabildik nede sorunumuz düzeldi.

Yeni evli çift ve anneyi 3 gün boyunca aynı odada kalmaya mahkum edip tatilimizi mahvettiniz, bu şikayetimi mahkemeye kadar taşıyacağım emin olabilirsiniz? tabi bir yetkili bunu okursa!

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri Konaklama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu E.
  27 Eylül
  08:41

  Hata yapan sizin çalışanınız bunun cezasını ekstra ücret ödeyerek niye ben çekicem zaten konuyla ilğili tüketici mahkemesinde şikayetimi yapıcam emin olabilirsiniz suçunuzu kabul edip özür bile dilemiyorsunuz bundan sonra mahkemede görüşürüz

 • 26 Eylül
  18:34

  Değerli Misafirimiz,

  Yaşamış olduğunuz sıkıntıya istinaden tarafınıza konaklamanız başlamadan önce dönüş sağlanmıştır.İki ayrı oda olarak değişiklik yapıldığı takdirde fiyat farkının bulunması ve bu fiyat farkını kabul etmemeniz nedeni ile bu şekilde konaklama yapmış bulunmaktasınız.

  Bir başka rezervasyonunuzda tarafınıza özel olarak yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com