Tatil.com Yetersiz Bilgi Ve İlgisizlik!

Seden A. |

Tatil. com 'dan tatil satın alırken bana sözleşme mail attıklarına dair bilgi vermedikleri halde , bana okudum onaylıyorum diye yanıtlamamı istediler. Almış oluğum tatil yerinde yer değişikliği konusunda yardımcı olacağını söyleyen rehber , bizi 2 saat beklettikten sonra bir de olumsuz yanıt verdi. Eğer müşteri memnuniyeti Tatil. com için önemli olsaydı , çözüme yönelik davranırlardı. Tatil. com sayesinde hiç olmak istemediğim bir yerde zorla kalmak durumunda kaldık.

Etiketler :

Konaklama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seden A.
  09 Temmuz
  16:51

  yaptığınız hatayı çözümleseydiniz sorun kalmayacaktı. tatil.com dan ürünü alırken bilgi vermeden onaylıyorum diye maile cevap yazın dendi!!
  Sizin yüzünüzden tatilim zehir oldu!! gece 12 lere kadar ne idüğü belirsiz yüksek sesli müziklere mecbur kaldık! bir çiftetelli çalıyorlar bir gangnam syle.. ve aynı şeyler geceye kadar yüksek sesle devam ediyor ! zaten bir de sinek var heryerde uyuyamıyoruz!

 • Seden A.
  09 Temmuz
  16:48

  yaptığınız hatayı çözümleseydiniz sorun kalmayacaktı. tatil.com dan ürünü alırken bilgi vermeden onaylıyorum diye maile cevap yazın dendi!!

 • 09 Temmuz
  15:52

  Değerli Misafirimiz,

  Telefon görüşmelerimize istinaden çıkış yapma talebiniz konaklama yapmış olduğunuz otelinizin animasyon hizmetleridir.Sözleşme şartlarınız gereği erken çıkış taleplerinde herhangi bir bedel iade edilmemektedir.Bu sebepten dolayı tarafınıza rehberlerimiz yönlendirilmiştir.Rehberlerimiz bizzat gelerek sizinle ilgilenmişlerdir.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com