Tatil.com Ücret İadesi Yapılmadı!

Akmal M. |

30 Mart ayında Çeşme otelinde 3 aile için rezerv yaptım. Aileden 2 tanesi yabancı uyruklu yurtdışı vatandaşları Tatil.com bilgisi var! 18.500 TL dan fazla para ödedim, aynı gün otel yorumlarını okur okumaz ertesi gün Antalya Kamelya selin oteline 17.000 kusur parayla rezervasyonu değiştirdim, aradaki değişim ceza parasını ödedim, aradaki 1.200 TL civarındaki fiyat farkını iade istedim.

Bugün 8 Haziran iadeyi hala almadım, az olmuş gibi aradan 2 ay geçmiş bana arayarak otel yabancılara 20.000 fiyat farkı istiyor diye otel değişikliğinde istedi, bana Kamelya kalitesinin altında kalite ve puanlı bir otel sundular. Otele aradığımda otel olumsuz cevabını acenteye 1 ay önce Nisan da bildirmiş.

Etiketler :

Para İade Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akmal M.
  12 Haziran
  21:05

  Maalesef sorunu kendim otelle çözdük. Acente bana hiçbir turlu yardim etmedi, aksine sunduğu otellerden birini seçmemizi, sezonun ortasındayız fiyatların yükseldîği donemde paramızı iade almamizi istedi. Aradaki farkı aide aldım. Ama Otel çok ve çok yardim etti. Önceden Cenk beye çok teşekkür ederim!

 • 10 Haziran
  12:58

  Değerli Misafirimiz,


  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup önceliği siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak olan uzman ekibimiz tarafından işleme alınmıştır.

  Konuyla ilgili en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayıp bilgi vereceğiz.

  Yardımcı olmamızı istediğiniz her konuda 444 68 35 no’lu hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.