Tatil.com Ücret Farkını İade Etmiyor!

Emre E. |

Tatil.com sitesi mevcut turu daha ucuz turla değiştirdi yalnız aradaki farkı iade etmiyor. Kasım ayında satın almış olduğum yurtdışı paket turunu tur tarihine 2 gün kala değiştirip gün sayısı daha az bir tur verdiler. Aradaki ücret farkının iade edileceğini belirtmelerine rağmen ücret iadesi yapmıyorlar.

Tatil.com sitesi beni resmen mağdur etti. Sattıkları tur paketi ile kullandırdıkları paket arasında farklılıklar bulunuyor.satın almış olduğum paket 1200 € fakat kullandırdıkları paket 1000€.
Tatil.com yetkilileri bu aradaki 200 € farkı iade etmiyor çeşitli bahanelerle beni oyalıyor.

Konuyu yargıya götürüyorum...

Etiketler :

Para İade Ek Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre E.
  09 Aralık
  13:35

  ilk satin alinan tur ile degisim yapilan turdaki konaklama yapilacak oteller aynidir.bu oteller ayni yanliz tur konaklama tarihi daha kisadir.tatil.com haksiz kazanc elde etmistir.aradaki farki odememekte ve gulunc bahaneler öne surmektedir.

 • Emre E.
  09 Aralık
  13:26

  Konaklanacak otelin yuksek standart bedelini zaten ilk tur satin alinan turda odedim ben.surekli bunu bahane etmeniz cok yetersiz bir bahane.oluyor.bana sattiginiz tur ile kullandirmis oldugunuz tur arasinda fiyat farki var ve bunu geri odeyeceginizi belirtip tur degisikligi yapiyorsunuz ama odeme yapmiyorsunuz.bakalim mahkemede bu basit bahanenize.ne diyecek

 • 09 Aralık
  09:18

  Değerli Misafirimiz,

  Telefon görüşmemize istinaden rezervasyon değişikliğiniz ile ilgili olan tüm süreçler tarafınızla detaylı olarak paylaşılmıştır.Katılacağınız turda konaklayacağınız otellerin standartları yüksek olduğundan tarafınıza iade edilecek bir tutar bulunmamaktadır.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com