Tatil.com Tatilimiz Rezil Oldu!

Ozan S. |

Bayram tatili için Hatay, İskenderun'dan Tatil.com üzerinden almış olduğum Büyük Alanya Oteline (Alanya) gittiğimde karşılaştığım manzara, 1 engelli odası ve 1 standart oda aldığımız halde otele gittiğimizde engelli odasının başka bir engelliye satıldığını (almış olduğum odaların ücreti 1 ay öncesinden ödenmiş olduğu halde) ve bizim açıkta kaldığımızı öğrendik.

Tatil.com'u aradığımızda bize söylenen ücretinizi geri iade edelim evinize geri dönün şeklinde oldu. Parasını ödediğim halde 12 saat yol gidip engelli halimle o yorgunluğun üstüne 12 saat tekrar İskenderun'a geri döndük. Bu olayda Bayram tatilimiz rezil oldu. Tatil.com üzerinden asla tatil satın almayacağım ve şikayette bulunacağım!

Etiketler :

Acenta Tur İptal Rezervasyon İşlemleri Konaklama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  00:20

  Değerli Misafirimiz,

  Rezervasyonunuz esnasında yaşamış olduğunuz sıkıntıları misafir memnuniyeti önceliği dahilinde iyileştirilmesi adına tarafınıza aksiyonlar sunulmuştur.Ancak sizin tarafınızdan kabul edilmemiştir.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com