Tatil.com Taksit İstememe Rağmen Tek Çekim Yapıldı!

A.naci Ö. |

4,11,2014 tarihinde 1500 TL'lik (sitesinden bakıldığında ödemenin de sekiz taksit olduğu görülür) sekiz taksitli tatil satın aldım ama kredi kartıma tek çekim yaptılar. Bunu düzeltmelerini söyledim da bana benden tekrar taksitli çekim yapıp ondan sonra tek çekilen ücreti ödeyebileceklerini ve bu işlemler içinde benden kredi kartımın ve nüfus cüzdanımın önlü arkalı fotoğrafını istediler. Bende onlara bu istedikleri bilgileri güvenliğim gereği olmaz söyledim yapmadılar. Tek çekim ödedim halime şükür ediyorum ya sekiz on bin TL'lik uzak doğu tatili alsaydım ne yapardım?

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • A.naci Ö.
  22 Kasım
  21:17

  İlk rezervasyonumda bana vad edilen taksiti yapmadılar Ben tatil.com dan imtiyaz istemiyorum tekrar çalışacağımıda zannetmiyorum

 • 14 Kasım
  12:23

  Değerli misafirimiz ,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden ilgili birimlerden alınan bilgiler doğrultusunda tarafınıza telefon görüşmemizde detaylı bir şekilde iletilmiştir.Konu ile ilgili olarak tarafınızdan gelen olumsuz dönüş üzerine tekrar banka ve muhasebe departmanı ile görüşme gerçekleştirilmiş olup işleminiz maalesef gerçekleştirilememiştir.Bir sonraki rezervasyonunuz da alınacak aksiyonlar mail yoluyla tarafınıza iletilmiştir.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com