Tatil.com Rezervasyon ve Fiyat Değişimi

Cenk Aydın A. |

23.04.2013 tarihinde uçaklı paket rezervasyonu bilgisi almak için tatil.com çağrı merkezini aradım. Bodrum Crystal Green Bay Hotel'e 4 ve 8 ağustos tarihleri arasında kişi başı gecelik uçak dahil 945 tl ve çocuk için 287 tl fiyat aldım. Bunun üzerine 24.04.2013 öğlen saatlerinde rezervasyonumu yaptırmak için tekrar aradım. Yapılan görüşmelerden sonra saat 19 gibi rezervasyonumu tamamlamak için arandığımda; bana kişi başı 1280 tl gibi bir fiyat verdiler.

Sebebini öğrenmek istediğimde ise otel sorgulamasında bize böyle fiyat geldi cevabı verildi. 7-8 saatte bir otel sorgulaması yapamayan, erken rezervasyonu kaçırmama neden olan firmadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri Tur Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  15:51

  Değerli Misafirimiz,

  Telefon görüşmelerimize istinaden tarafınıza Müşteri Hizmetleri ' den geri dönüş yapılarak konu hakkında açıklama yapılmıştır. Yardımcı olmak için aksiyonlar sunulmuştur.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com