Tatil.com Personeli Beni İyi Oyaladı!

İbrahim D. |

23.07.2013 - 29.07.2013 tarihleri arasında daima biz hotel de konakladım. Otel tamamen yanıltmaca ve kötü olduğu için, 2. günü Tatil.com'dan M**** hanım ile konuşup bizi buradan kurtarmalarını rica ettim. M**** hanım tamam deyip kısa bir süre sonra bana döneceğini söyledi.

Antalya'nın o sıcaklığında saatlerce telefon bekledim. Yarın arar düşüncesi ile yine aynı şekilde bekledim. Havuza veya denize girersem bana ulaşamazlar düşüncesi ile. Tek isteğim beni o otelden almaları.

Ben ulaşmaya çalışıyorum, sanki anlaşmışlar gibi M**** hanım ya toplantıda yada yemekte. Otelden çıktığım gün ulaşabildim çok büyük bir tesadüf. Bana otel yetkilileri ile görüştüm sizinle ilgilenecekler dedi. Beni niye aramadınız?

Etiketler :

Konaklama Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim D.
  02 Ağustos
  15:49

  tatil.com herkese aynı cevabı veriyor. tarafıma sunulan aksiyonları site üzerinden yazabilirmisiniz. E** hanım

 • İbrahim D.
  01 Ağustos
  18:59

  şikayetçi olan o kadar insan başka işleri olmadığı için oturup mail atıyor olsa gerek. çünkü size göre o kadar insan haksız, ve siz kesinlikle dört dörtlüksünüz

 • İbrahim D.
  01 Ağustos
  18:56

  herkese aynı cevabı veriyorsunuz. allah aşkına şu hep söylediğiniz aksiyonları bir yazında insanlarda size inansın

 • 01 Ağustos
  18:37

  Değerli Misafirimiz,

  Rezervasyonunuz esnasında yaşamış olduğunuz sıkıntıları misafir memnuniyeti önceliği dahilinde iyileştirilmesi adına tarafınıza aksiyonlar sunulmuştur.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com

 • İbrahim D.
  01 Ağustos
  18:30

  telefon açıp şikayetimi şikayet ettiler. E** hn. beni arayıp bize hala şikayet maili atıyorsunuz demesi ne kadar doğru, siz sitenize iletişim formunu koymuşsunuz, bende memnun olmadığım konuları size saygı çerçevesinde yazdım.

 • İbrahim D.
  01 Ağustos
  18:17

  tatil.com işler yolundayken çok iyi. ama eğer bir sorununuz olursa tek başınızasınız