23 Eylül 2013

Tatil.com Otelin Yemeklerinden Zehirlendim!

2013 eylülde Tatil. com sitesi aracılığı 5 yıldızlı "herşey dahil" statüsünde tatile gittiğimiz, didimdeki Venosa Beach Resort Sıpa adlı otelde 2. gün yemeklerden zehirlendim. Otel 180 TL karşılığında serum taktı ancak daha da ağırlaştım, şiddetli kusma nöbetleri başlayınca otelden derhal ayrıldık. Biz çıkarken bir çift daha aynı şikayetle geldi.

Sabaha karşı can derdine düştüğümüz ve kalmadığımız o günün parasını kestiler ve kılları kıpırdamadı! Didim Devlet Hastanesi'nde hiç bir tahlil yapılmaksızın bağırsak enfeksiyonu diye geçiştirildim. Hayati fonksiyonlarım tehlikeye girince derhal İzmir'e gittik. Durumu tatil. com'a da bildirdim ama ne arandım ne soruldum.

Mukaddes 511 Okunma

Cevaplar

  • Mukaddes19 Ekim 2013

    yukarıda tatil.com şirketi tarafından yazıldığı görülen açıklamalar görüldüğü üzere benim ölümden dönmem ile ilgili hiç bir çaba içermiyor. "memnuniyet" denilen şeyden ne anladıkları ortada...kazanma arzusuyla yanıp tutuşan, ticari kazancı "insan sağlığının" ötelerine taşımış, bu anlamda görmeyen, duymayan, anlamayan, "müşteri memnuniyeti"ni diline dolayan ancak bu kavramın bilimsel, teorik ve pratik altyapısından haberdar olmamış, öğrenmemiş, saf ticari kaygılarıyla körleştirdiği bir vizyonla "ezbere" yürütülen bir tatil şirketi ve onunla aynı körleşmişlikte bir otel... Dilerim ki Allah sizi daima sizin gibilerle karşılaştırsın...Bu size yeter!

  • Mukaddes19 Ekim 2013

    Tatil.com şirketi ve yemeklerinden zehirlendiğim didimdeki venosa beach otel kendilerine yaptığım şikayet sonrasında benimle hiç bir biçimde iletişime geçmemiş ve sorun çözümüne yönelik hiç bir hamlede bulunmamıştır.

  • Tatil.com Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz, Telefon görüşmelerimize istinaden rezervasyonunuz ile ilgili tüm detaylar tarafınızla paylaşılmıştır.Sözleşme şartları gereği insiyatif dahilinde rezervasyonunuz iptal edilip,yardımcı olunmuştur.Aynı zamanda gerekli araştırmalar yapılmıştır.Tesiste zehirlenmeyi gerektirebilecek herhangi olumsuz bir durum söz konusu değildir. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön