20 Mart 2013

Tatil.com Otel Değişikliği!

Tatil.com dan aralık döneminde aldığımız 5 kişilik tur paketinde sıksık değişimler oluyor.21.03.2013 günü çıkış yapıcak olmamıza rağmen havayolu şirketi, havalimanı hala belli değil. Ayrıca otel olarak her 6-7 saatte bir otel değiştiği bilgisi gelmektedir. Bu kadar ciddiyetten uzak , müşteri memnuniyetinin kötü olduğu bir tür şirketi ile daha önce karşılaşmadım.

Turu alırken anlaştığımız otel den bile 10 km uzak başka bir otel söyleniyor. Bu kadar tuhaf bir yapı olabilir mi ? Eğer böyle olunacağı söylense idi başka bir firma ile anlaşırdık. Lütfen bu mağduriyetimizi acilen gidermenizi istiyorum. Aradığımız hiç bir numaranın cevap vermemesi de sanırım müşteri memnuyeti olsa gerek!!

Fethi 319 Okunma

Cevaplar

  • Tatil.com Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Misafirimiz, Talebiniz ile ilgili olarak sizinle görüşülmüş ve size sunduğumuz bütün aksiyonlar iletilmiştir. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön