16 Ağustos 2013

Tatil.com Organizasyon Bozukluğu!

07-11 Ağustos 2013 tarihleri arasında Bayram paketi olarak aldığımız Marmaris-Fethiye tur programında rehberimizin yeterli bilgiye sahip olmaması dolayısıyla ilk gün organizasyon bozukluğu yaşadık. 45 kişi 40 derece sıcak altında Fethiye meydanında 1 saat ne yapacağını bilmeden rehber tarafından bekletildi.

Daha önce gittiğim turunuz da böyle bir durum yaşamadık. Çok memnun kaldığım için arkadaşlarıma da tavsiye etmiştim. Ama maalesef bu turla son gidişimiz olacak galiba. Ancak daha sonra Tatil.com'la yaptığımız telefon görüşmelerden sonra tüm aksaklıklar giderildi. Keşke hiç böyle bir durum yaşanmasaydı.

Perihan 127 Okunma

Cevaplar

  • Tatil.com Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Değerli Misafirimiz, Daha önce sizinle telefonda görüşmemize istinaden rezervasyonunuz esnasında yaşamış olduğunuz sıkıntıları misafir memnuniyeti önceliği dahilinde iyileştirilmesi adına tarafınıza aksiyonlar sunulmuştur ve sizin tarafınızdan kabul edilmiştir. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön