Tatil.com Nerede Müşteri Memnuniyeti!

Ahmet S. |

Tatil. com aracılığı ile gittiğim Bodrum'da Royal Arena Resort Spa Oteli 'nin bize verdiği oda rutubet içindeydi, kapıyı açınca ise havalandırma gürültüsü işkence gibiydi. Otel yönetimi acentenizle görüşün daha doğrusu beğenmiyorsanız çekin gidin demek istedi acentemiz olan Tatil. com ise yapabilecekleri bir şey olmadığını o günün parasını ödeyerek (odaya geçeli yarım saat olmuştu)üstelik iptal edebileceklerini başkada otel olmadığını belirterek hiç yardımcı olmadı.

Ayrıca otel resepsiyonundaki şahsiyetin ise Tatil com'dan rezarvasyon yaptıysanız deniz manzaralı oda için ekstra para vermeniz gerek demesi de cabası. Tatil. com'u bir daha asla parayı alıncaya kadar sizinle işleri...

Etiketler :

Müşteri Tur İptal Konaklama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet S.
  14 Eylül
  22:14

  ayrıca sitenizde neden sadece olumlu yorumları olduğuda bu şekilde belli olmuş oldu çünki olumsuz yorumları yayınlamıyorsunuz tıpkı benmki gibi... bumu sizin iş anlayışınız herkezi yanlış yönlendirmek mi...

 • 13 Eylül
  16:46

  Değerli Misafirimiz,

  Rezervasyon giriş gününüzde yapılan görüşmelerde , bölgedeki yoğunluk nedeni ile rezervasyonu başka bir otele değiştirilemeyeceği tarafınıza bildirilmektedir. Oteldeki tüm odaların dolu olması sonucu tesis içerisinde herhangi bir şekilde oda değişimi yapılamadığı belirtilmiştir.

  Giriş gününde yapılan iptallerde , ücretin tamamının kesilebileceği sözleşmenizin iptal ve değişiklik maddelerinde bulunmaktadır. Giriş işlemi ve oda takdiminin yapılması nedeni ile ilk günün ücreti alınarak geri kalan ücretin tamamı tarafınıza iade edilebileceği bilgisi sizlere aktarılmış olup , konaklamanızın devam edeceğini belirtmiş bulunmaktasınız.

  Oda takdimi tamamen tesisin insiyatifinde olmaktadır.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com