Tatil.com Karadeniz Turundaki Mağduriyet!

Gülistan T. |

Martta 4 arkadaş 7 gece 8 gün Batum konaklamalı tura kişi başı 840 lira verdik. Sonra ayrı şehirlerden gidiş dönüş uçak biletlerimizi alıp istanbula gittik. 2 gün kala E**bey telefon etti. Yeterli sayıya ulaşmadığını iptal olduğunu söyledi. Ama başka bir tura 2 saat içinde haber verirsek aktarabileceklerini söyledi. İptal edebileceğimizi de belirtti. Arkadaşa özel telefonundan bizi başka tura yönlendirmek için bir onay mesajı örneği gönderip aynısını kendilerine göndermemizi istedi.

Yaptığı yanlışı gizlemek için sanırım bize hızlı karar vermemizi istedi. Jolly Tur'la gittik 700 küsür liraya ağustos ayında almışlar. Batum'da kalmadık 5 geceydi. Bizi 7 gecelik tura yada fazla olan parayı iade etmeleri gerekmez miydi?

Etiketler :

Para İade Gezi Programı Konaklama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  13:17

  Değerli Misafirimiz,

  Telefon görüşmelerimize istinaden rezervasyonunuzla ilgili bütün detaylar sizinle paylaşılmış olup tarafınızca da yazılı olarak onaylanmıştır.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com