Tatil.com Hediye Bahanesi ile Yanıltıyorlar.

Adil M. |

Simena tatil köyünde 2 gecelik 2 kişilik rezervasyon yaptım ücretini ödedim. Simena tatil köyü sayfasında ücretsiz tekne turu yazıyordu ama siteyi biraz daha incelediğimde beş günlük konaklama isteniyor.

Bu bu kampanyanın en önemli maddesi iken ucuz bir pazarlama yoluna gidilip sayfada bu bilgi paylaşılmamış. Kendimi resmen saf hissetmemi sağladılar. Kendilerine ulaştım sizin hatanız dediler. Onca tur şirketinden tatil aldım böyle bir yer görmedim.

Etiketler :

Ek Ödemeler Konaklama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adil M.
  30 Mayıs
  21:50

  ya bırakalım bunları bana ekstra indirim gibi birşey söylenmedi kabul etsem ne zaten 1000 liralık rezarvasyona 50 lira indirim verisiniz... mesel bu değil zaten yapılan yanlış

 • 30 Mayıs
  10:11

  Değerli Misafirimiz ,

  Tarafımıza ulaşmış olduğunuz an itibariyle tekne turu kampanyası detayları tarafınızla paylaşılmıştır.

  Tatil.com anasayfa tekne turu kampanyası detaylarımızda Ücretsiz tekne turu kampanyası 8 Mayıs - 26 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılan 5 gece ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir ibaresi yer almaktadır.

  Misafir memnuniyeti adına bir sonraki rezervasyonunuzda tarafınıza ekstra indirim sağlanabileceği bilgisi verilmiş ancak tarafınızca kabul edilmemiştir.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com