Tatil.com Deniz Manzaralı Fiyatına Bizi Çöp Manzaralı Odaya Yerleştirdi!

Ugur S. |

Tatil.com Batihan Beach Resort 04/11 Temmuz 2015 tarihleri ve deniz manzaralı oda tatilimiz ilk gün otele varmamızla birlik'de komediye dönüştü. Otel yetkilileri bizim odanın kara manzaralı olarak olduğunu bildirdiler, oteldeki Tatil.com yetkilisi ilk önce şaşırmakla birlikte sorunu çözeceklerini söyledi ve 2 saat lobi bekleyişi sonrasında, Tatil.com yetkilisi otelin dolu olduğunu, bizim haklı olduğumuzu ama şimdilik yapacak bir şeyin olmadığı, birkaç gün içinde odayı değiştireceklerini bildirerek bizim kara manzaralı 306 no.lu otelin çöp atma alanına bakan odaya yerleştirdi. Tatil.com'u devamlı aramamız, oteldeki yetkiliyi uyarmamıza rağmen sorun çözülmedi, kimseninde umurumda olmadı.

Etiketler :

Konaklama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur S.
  16 Kasım
  18:47

  Tatil.com beni aradı, oda farkı yüzünden ücret iadesi yapacağını bildirdi ama tabi ki ücret iadesi olmadı, şikayetim aynen devam ediyor...

 • 04 Ağustos
  09:43

  Değerli Misafirimiz,

  İlgili şikayetiniz hakkında telefon ile görüşmemize istinaden gerekli aksiyonlar alınmıştır. Deniz manzaralı odaya ödemiş olduğunuz ücret farkı 1 hafta içinde ödeme yaptığınız kartınıza iade olacaktır.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Tatil.com
  Müşteri İlişkileri

 • 04 Ağustos
  09:35

  Değerli Misafirimiz,

  Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Bildiriminiz siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak olan uzman ekibimiz tarafından işleme alınmıştır.

  En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayıp bilgi vereceğiz.

  Yardımcı olmamızı istediğiniz her konuda 444 68 35 no’lu hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Tatil.com
  Müşteri İlişkileri