Tatil.com 2 Yıldızlı Otelde Konaklama ve İlgisiz Satış Danışmanları!

Tuğba C. |

Tatil.com'dan kesin hareketli 26.07.2015 tarihine 3 kişilik Doğu Karadeniz ve Batum turu aldım. Daha sonra turun tarihini 27.07.2015 tarihine sarkıttılar ve tur öncesi bize detaylı bilgi vereceklerini mail atacaklarını söylediler. Biz arayıp sormasak kimsenin haber vereceği mail atacağı yok. Tur otobüsünü Tatil.com olarak beklerken üzerinde SSC Tur yazılı bir otobüs geldi ve yolculuk başladı. Turun 3. konaklama yeri 2 yıldızlı Green Ayder Otel diye bir yerdi ve bunu konaklama yapılacağı gün tüm yolculara son dakika değiştiğini otelden çok beklenti içine girmememiz gerektiğini söylediler; ama tur başlamadan önce bastırdıkları günlük hareket planında bu otel zaten yer alıyordu.

Etiketler :

Konaklama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba C.
  12 Ağustos
  13:15

  Sayın yetkili; 3 gece yayla konaklamalı aldığımız turun 2. konaklama yeri iğrenç bir yerdi. green ayder sanayi tarzı bir yerde ilçe içerisindeydi. Yemek salonunda bulunan örtülerin üzerinde sinekler uçuyor karıncalar artık topluyordu. Bu otelde yemek yemedik o gece bisküvi ile geçiştirdik. Tur rehberimiz bile yemek yemedi burada. Benim kaldığım odanın banyosunda daha önceden kalan müşterinin banyo lifi asılıydı. Sifonu çektiğimiz an klozetin kapağı kalkıyordu. Kendi havlumu yatağa serip çarşaf niyetine kullandım. Bu konu ile ilgili geri dönüşünüzü bekliyorum. buradan da tatil alacakları uyarıyorum daha fazla araştırın lütfen daha kaliteli tur firmaları var.

 • 11 Ağustos
  15:08

  Değerli Misafirimiz,

  İlgili şikayetinize yönelik , tura katılmadan önce tarafınıza uzman ekiplerimiz tarafından bilgi verildiği telefon kayıtları aracılığı ile tespit edilmiştir.

  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur.
  Yardımcı olabileceğimiz her konuda ve her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 • 09 Ağustos
  18:09

  Değerli Misafirimiz;

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine gerekli incelemeleri başlatmış bulunmaktayız.

  Şikayetiniz ile ilgili çözüm süreci için en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.


  Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur.
  Yardımcı olabileceğimiz her konuda ve her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Tatil.com