21 Ekim 2016

Tatilbudur.com'dan Tatil Yerine Sorun Satın Almışız!

13 Temmuz 2016 tarihinde 4 günlük bir Likya turuna şirketiniz tarafından organizasyon yapıldı ve biz iki aile toplamda 5 kişi katılım sağladık. Bahsedildiği üzere tur süresince konaklayacağımız 3-4 adet anlaşmalı otel varmış bunlardan en kötüsü olan Kerim Otel'e bizleri yerleştirdiniz. Anlamadığım satın alma sırasında 4 5 yıldızlı otellerde konaklama mevcut olacak denildi biz yıldızından vazgeçtik sabahları duş alamadan çıkmak zorunda kaldık, 3 gün aynı havlular kullanmak zorunda kaldık, sıcak su bulamadık. 100 kişi aynı anda otelde kalırsa su bulunmazmış denildi. İlk akşam yemek ancak turda ki misafirlerin yarısına yetişti millet aç kaldı. Sonraki günlerde de aynı. Resmen akşam yemeklerini dışarıda yedik sabah kahvaltılarında tarihi geçmiş ürünler verildi. Kaliteli bir hizmet almadık bu konuda mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum. Şikayetimi 1 ay önce bildirmeme rağmen zahmet edip arayan olmadı.

İzzet 3.369 Okunma

Cevaplar

 • İzzet 02 Kasım 2016

  Kurumsal Olarak arkasında durduğunuz konu yu su şekilde özetleyelim; o zaman sunduğunuz tur paketlerinde sıfır kalite binalarda (Otel hostel motel pansiyon bile demiyorum) kalınabiliyor, tarihi geçmiş ürünler yenilebiliyor, su kesik odalarda hizmet verilmekte! Duruşunuzu hiç bozmayın lütfen!

 • Tatilbudur.com Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 21.10.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

 • İzzet 21 Ekim 2016

  21.10.2016 Tarihinde tarafıma geri dönüş yapıldı, ama Yaptığınız Dönüş ile ilgili savunmanız da ayrı bir şikayet konusu. Değerlendirme sonrası bile şikayete konu olacak türden. Bana ifade edilen şekli ile aktarıyorum Müşteri hizmetleri açıklaması " Zaten bu turlarda bu şekilde otellerde kalınır, turlarda karşılaşılan küçük büyük aksaklıklar tadı tuzu şeklinde yuvarlak cevaplar. Bayram zamanı olduğu için bu şekilde hizmet sunulmaktadır. Ya anlamakta zorluk çekiyorum bayram olunca, tur teknelerinde otelde susuz kalmak, havlusuz kalmak, tarihi geçmiş ürün yemek zorunda mıyım. Hizmet veremiyoruz deyin bizde Tatilbudur.com dan tatil almayayım. Müşteri hizmetleri uygun görmüş tarafıma İstersem bir sonraki turu kendilerinden alırsam bana 30 TL indirim yapacakmış. Anlamak mümkün değil. Turizm Acentaları Birliğine ve tüketici haklarına mahkemesine götüreceğim konuyu.

 • Tatilbudur.com Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için , [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön