09 Ekim 2015

Tatilbudur.com Kalmadığımız Otelin Parasını Aldı

23.09.2015-27.09.2015 tarihleri arasında Bodrum Royal Palm Beach adlı otele parasını önceden ödeyerek rezervasyon yaptırdık. O tarihte otele giriş yaptık ve oteli beğenmedik. Tatilbudur yetkililerini aradım başka bir otele geçmek istediğimi otelin çok kötü durumda olduğunu belirttim. Bana 4 günlük rezervasyonun 2 gününü keseceğini söyledi. Halbuki otel Bodrum'daki yağmur ve sel nedeniyle boştu. Bizden kaynaklanacak boşluk olmayacaktı otelde. Defalarca konuşmama rağmen iade etmediler. Haketmedikleri parayı alan Tatilbudur.com bu işletme politikasını devam ettirdiği sürece müşteri kaybetmeye devam edecektir. Paramın iadesini talep ediyorum ancak ihtimal vermiyorum.

Halil 1.417 Okunma

Cevaplar

  • Halil09 Ekim 2015

    Tatilbudur yetkilileri aradı kurumsal olarak kalmadığınız otelde olsa parayı iade etmeyeceklerini söylediler kamuoyunun bilgisine sunarım. Tatilbudur.com dan tatil satın alacağınız zaman bir aksilik söz konusu olduğunda paranızı iade etmeyeceklerini bu şekilde tescillediler.

  • Tatilbudur.com Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 09/10/2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Mika Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön