Tatilbudur.com Yanlış Bilgilendirme ve İlgisiz Personel.

Fatih C. |

Eşim Crystal Otelleri Bodrum'a rezervasyon yaptırmak için aradı. Özellikle sordu ve teyit aldıktan sonra ödemesini yaptı. Fakat Bodrum'da aynı isimli başka bir otel daha olduğu 1 hafta sonra arkadaşlarımızın uyarısı ile öğrendim. Bizim rezervasyonumuzu daha ucuz olan otele yapmışlar ve aynı gün kampanyanın son günü olduğunu söyledikleri için araştırma şansımız olmadı. Firma'yı defalarca aramamıza rağmen bizimle ilgilenen müşteri temsilcisi geri dönüş yapmadı, diğer müşteri temsilcileri de "konuyu biz bilmiyoruz rezervasyon yapan arkadaş ile görüşmeniz gerekiyor" diyorlar. Defalarca aramamıza rağmen sonuç alamadım. Tatilimizi sigortalatmış idik bu sayede iptal ettirdik. Sigorta olmasa zor durumda kalıp sıkıntı yaşayacaktık. Eğer zamanında bunu fark etmesek diğer otele gidip mağdur olacaktık. Tatil satana kadar demek ki ilgileri.

Etiketler :

Müşteri Tur İptal Konaklama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  15:17

  Değerli Misafirimiz ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden sizlere, belirtmiş olduğunuz irtibat numarasından ulaşamamaktayız. Sizlere ulaşabileceğimiz numaranızı bizlerle paylaşmanızı veya 0 216 531 14 60 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • Fatih C.
  29 Eylül
  00:25

  Merhaba

  Biz sizinle bu konular hakkında herhangi bir görüşme yapmadık. Sizden daha ciddi bir cevap beklerdim. Klişe herkese yazmış olduğunuz cevap metnini yollamışsınız. Lütfen sorumun karşılığı olan ciddi bir cevap verir misiniz

 • 28 Eylül
  16:48

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri