Tatilbudur.com Sözleşmeye Bağlanmış Ödemesi Yapılmış Tatilden Ek Ücret Talebi...

İlteriş E. |

441*** no'lu rezervasyon ile nisan ayı içerisinde 11 Eylül tarihi için Puket'e balayı tatilimizi organize ettik ve firmaya aynı ay tüm ödemeyi yaptık. Firma 23 Ağustos'ta bizi aradı ve Puket'e uçuş yapan firma ile sözleşmelerinin bittiğini bildirerek gidiş tarihini 9 Eylül'e çekmemizi teklif etti. 9 Eylül'de düğünümüz olduğundan uygun olmadığını belirttik, bunun üzerine firma bizden 11 Eylül uçuşu için 200 Euro ek bedel talep etti. Bu bedeli ödemeyeceğimizi söylememiz üzerine 3. olarak; gidişimizi 12 Eylül'e dönüşümüzü ise pazartesiye kaydırmayı teklif ettiler. Ancak pazartesi işlerimizin başında olmamız gerektiğinden bu teklifide kabul etmedik. Firmanın bizden tamamen bağımsız olan ticari faaliyetlerinden kaynaklı bir ek maliyeti bize yansıtma cabasını, hem de bir balayının mevzubahis olduğu bir durumda, makul bulmuyor ve kanunlara da aykırı bu davranışı düzeltmelerini talep ediyorum.

Etiketler :

Müşteri Tur İptal Para İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  11:44

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • 30 Ağustos
  00:51

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri