Tatilbudur.com Rezervasyon İptali...

Ömer U. |

Rezervasyon yaptırdığım otelin kapanması ile rezervasyon iptal talebinde bulundum. Sözleşmeye göre, tedarikçi kaynaklı hizmet iptallerinde rezervasyonun iptal edilmesi ve ücretin geri ödenmesi taahhüt ediliyor. Ancak Tatilbudur.com bu işi yokuşa sürüyor. Rezervasyon talebinin işlemde olduğunu, bilgi verileceğini söylemekte günlerdir. Konu ile ilgili defalarca aramama rağmen bilgilendirme yapılacak, aranacaksınız dışında iade koşulları ile ilgili bir bilgi dahi verilmiyor. Yani satın alırken hizmeti Tatilbudur.com üzerinden sözleşme yapıyorsunuz, ancak otel kapanıyor ve karşımızda size dönülecek dışında bir şey diyen muhatap yok.

Etiketler :

Para İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  23:57

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 27.08.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • 30 Ağustos
  00:35

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri