Tatilbudur.com Rezervasyon İptali... .

Ercan B. |

Tatilbudur.com'dan 25 Ağustos 2016 tarihinde voucher:6*** nolu Euphoria Palm Beach Resort otelden 13 Eylül 18 Eylül tarihleri arasında konaklamak üzere ödememiz ve rezervasyonumuz tüm onay aşamasından geçerek rezervasyonumuz yaptırdık. Sonra içimiz rahat tatil gününü beklerken bayrama günlerin yaklaştığı, otel konaklama ücretlerinin yükseldiği bir anda Tatilbudur.com yetkilisi şahsımı aradı. Rezervasyonumuz içeren otelden yoğun müşteri şikayeti alıyoruz. Bu yüzden kaydırma yapacağız. Yani kaydırma derken size daha pahalı yükselmiş fiyatlarla konaklamamız mümkün olmayan bütçemizi aşan oteller önerdiler. Tabi ki ücret farkını ödememiz gerekiyordu. Ödeyemedik umutlar tükendi kaldırıldı, tatil rezervasyonumuz iptal edildi. Yorum yok, firmadan çözüm sunmadılar. Ciddiyetsiz sorumsuz Tatilbudur.com.

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  14:54

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 16.09.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • Ercan B.
  18 Eylül
  10:37

  Bu firmanın vermiş olduğu otomatik bir cevap. Kendisini müşterilerini mağdur etmen bir firma gibi göstermeye çalıştığı görsel bir cevap. hiçbir iletişime geçmemiştir, çözüm sunmamıştır. Tatilbudur.com bir otel odasını aynı anda bir çok kişi satmaktadır. Ve paranızı kullanmaktadır. Uzak durun bu firmadan.

 • 16 Eylül
  17:11

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri