Tatilbudur.com Para İademi Yapmıyor!

Hülya D. |

23.08.2016 bodrum girişindeki ofisinde 23-24 gecesi için yer dedik gumbet sun club otel her şey dahil için bizden 499 TL para aldı orada temsilcimiz var sizi karşılayacak dedi telefon numarasını verdi 20 dk içerisinde oradaydık yol üzerinde arabayı dörtlüleri yanık bıraktım resepsiyonda ki sözleşme kağıdını göstermeme rağmen kaydının bulunmadığını söyledi temsilciyi aradım telefona bakmadı bende firmayı aradım aracımla yolda kaldığımı araçlara yol vermek için ileri geri yaptığımı otelin otoparkın olmadığını kaydının bulunmadığını ve artık bekleyemediğimi söyledim otelin iptalini istedim bana 30 dk sonra döndüklerinde bir gece parasını keseceklerini söylediler müşteri kaçırmışlar 20 dk içerisinde benim mazot paramı hesabı yok bodrumu terk ettim sinir krizi geçirdim eşimle tartıştım bunlar önemli değil ve halen paranın hiçbir kısmı iade olmadı.

Etiketler :

Para İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  13:24

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık,yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • 05 Eylül
  23:55

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • Hülya D.
  30 Ağustos
  09:23

  Bu kadar vurdum duymazlar mahkemeye veriyorum bütün kayıtlar bütün tarih saat saniye konuşmalar mevcut metin beyin numarası sonra konuşmamızda mevcut mahkemede görüşmek üzere iyi çalışmalar dilerim